İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİLER! CAMDAKİ KIZ'IN SEDAT'ININ SEVGİLİSİ BAKIN KİM ÇIKTI

Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Sedat rolüyle yıldızı parlayan Feyyaz Şerifoğlu sır gibi sakladığı sevgilisiyle görüntülendi. Ünlü oyuncunun Kanal D Haber Hafta Sonu sunucusu Merve Dinçkol ile birliktelik yaşadığı öğrenildi.

İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİLER! CAMDAKİ KIZ'IN SEDAT'ININ SEVGİLİSİ BAKIN KİM ÇIKTI

O Ses Türkiye ile ekran hayatına adım atan, şimdilerde rol aldığı Camdaki Kız dizisiyle ününe ün katan Feyyaz Şerifoğlu sevgilisiyle görüntülendi.

YENİ AŞKI TANIDIĞIMIZ BİRİ

Dizide yasak aşk yaşayan zengin aile çocuğunu canlandıran Feyyaz Şerifoğlu'nun özel hayatı merak konusu olmuştu. Snob Magazin'de yer alan habere göre; Şerifoğlu'nun Kanal D Haber Hafta Sonu sunucusu Merve Dinçkol ile birliktelik yaşadığı öğrenildi.

Sır gibi saklıyordu! Camdaki Kız'ın Sedat'ın sevgilisi bakın kim çıktı

KAHVALTI ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİLER

Şerifoğlu ve Dinçkol, Rumelihisarı'nda kahvaltı çıkışı görüntülendi. İkili, özel hayatlarıyla ilgili gelen sorularını yanıtsız bıraktı.

Sır gibi saklıyordu! Camdaki Kız'ın Sedat'ın sevgilisi bakın kim çıktı

MERVE DİNÇKOL KİMDİR?

Merve Dinçkol, 6 Şubat 1986'da İstanbul'da dünyaya geldi. Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı Bölümü mezunudur. Dinçkol, uzun süredir Kanal D Haber Hafta Sonu sunucusu olarak görev yapıyor.

Sır gibi saklıyordu! Camdaki Kız'ın Sedat'ın sevgilisi bakın kim çıktıSır gibi saklıyordu! Camdaki Kız'ın Sedat'ın sevgilisi bakın kim çıktıSır gibi saklıyordu! Camdaki Kız'ın Sedat'ın sevgilisi bakın kim çıktıSır gibi saklıyordu! Camdaki Kız'ın Sedat'ın sevgilisi bakın kim çıktı İlk kez görüntülendiler! Camdaki Kız'ın Sedat'ının sevgilisi bakın kim çıktı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2021, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1