İLKER AKSUM ÖLÜMDEN DÖNDÜĞÜ KAZA SONRASI İLK KEZ KONUŞTU

Ünlü oyuncu İlker Aksum, Mersin'de ölümden döndüğü kaza sonrası bir açıklama yayınladı. Aksum, 'Allah'a şükür bir yerimde bir şey yok, kolumda bir çizik var. Bunu da atlatırız' dedi.

İLKER AKSUM ÖLÜMDEN DÖNDÜĞÜ KAZA SONRASI İLK KEZ KONUŞTU

Televizyon izleyicilerinin birçok diziden tanıdığı ünlü oyuncu İlker Aksum, Mersin'den Adana Havalimanı'na doğru ilerlediği sırada ciddi bir kaza geçirmiş ve aracı takla atmıştı. Kazayı gören çevredeki insanlar ünlü oyuncunun yardımına koştu.

YARDIMINA ESNAFLAR KOŞTU

Emniyet kemeri sıkışan Aksum'u, esnaf araçtan çıkardı. Ünlü oyuncu, sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılırken, sağlık durumunun iyi olduğu ve taburcu edildiği aktarıldı.

KAZANIN ARDINDAN AÇIKLAMA YAYINLADI

Oyuncu İlker Aksum, ölümden döndüğü kazanın ardından bir açıklama yayınladı. Aksum, kendisini merak edenlere teşekkür ettiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Olacağı varmış, talihsiz bir kaza geçirdim. Fakat görüntüleri görünce kazanın büyük ölçekli olduğunu gördüm. Allah'a şükür bir yerimde bir şey yok, kolumda bir çizik var. Bunu da atlatırız. İlginiz için, yazdıklarınız için hepinize çok teşekkür ederim. Devam yola devam merak etmeyin hepinizi çok seviyorum"

İlker Aksum ölümden döndüğü kaza sonrası ilk kez konuştu

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2021, 22:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1