Jason İsmail Yıldırım'dan Muhteşem Reklam Filmi

Yerli Jason İsmail Yıldırım bir şalgam suyu markasının reklam çekimleri için kamera karşısına geçti. İsmail Yıldırım kimdir? Yerli Jason Statham. Jason Statham'a olan benzerliği ilen herkesin dikkatini çeken İsmail Yıldırım bir anda herkesin ilgi odağı oldu. Yerli "Ceysın Steyşın" diye hitap edilen İsmail Yıldırım kimdir?

Jason İsmail Yıldırım'dan Muhteşem Reklam Filmi

Yerli Jason Statham olarak tanınan İsmail Yıldırım Konya'da üretilen bir şalgam suyu markasının reklam çelimleri için kamera karşısına geçti. bol aksiyonlu ve komedi tarzında çekilen filmin yönetmenliğini Harun Kızılarslan üstlendi. İlerleyen günlerde ekranlarda olacak reklam şimdiden çok ses getireceğe benziyor.

İSMAİL YILDIRIM KİMDİR?

Antalya’da otomobil tamircisi olarak çalışaşan İsmail Yıldırım, Amerikalı ünlü aktör Jason Statham’a benzerliği ile ülke gündemine oturmuş durumda, ilerde ünlü aktörün kardeşini oynamak isteyen İsmail Yıldırım’ı görenler onunla birlikte fotoğraf çektirmek istiyor.

Ağabeyi ile birlikte Atalya'nın Kumluca ilçesine bağlı Adrasan mahallesinde yaşayan ve motor tamirciliği yapan İsmail Yıldırım 42 yaşında. Ünlü oyuncu Jason Statham'a benzerliğiyle çevresinde ün salan İsmail Yıldırım bu bölgeye gelen turistlerinde ilgi odağı olmuş.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2020, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul