KANSERLE MÜCADELE EDEN ARİF GÜLOĞLU'NDAN FLAŞ HABER

BKM Mutfak yapımı Çok Güzel Hareketler 2'nin yıldız isimlerinden Arif Güloğlu'nun lenf kanserine yakalandığı ortaya çıkmıştı. Güloğlu'nun sağlık durumunda flaş bir gelişme yaşandı. İşte detaylar...

KANSERLE MÜCADELE EDEN ARİF GÜLOĞLU'NDAN FLAŞ HABER

Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın haberine göre; 'Çok Güzel Hareketler 2'in 24 yaşındaki oyuncusu Arif Güloğlu, yakalandığı lenf kanserini Ankara'da gördüğü 9 aylık tedavi sürecinin ardından atlatarak tamamen sağlığına kavuştu.

OYUNCULUĞA GERİ DÖNÜYOR

Arif Güloğlu, hastalığı nedeniyle ara vermek zorunda kaldığı oyunculuğa geri dönecek olmanın heyecanını yaşıyor. Güloğlu, kadrosunda bulunduğu 'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'ye ocak ayında dönecek.

SEVİNÇ YARATTI

Arif Güloğlu'nun sağlığına kavuşması Yılmaz Erdoğan ve 'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2' ekibinde büyük bir sevinç yarattı.

ARİF GÜLOĞLU KİMDİR?

Arif Güloğlu, 18 Eylül 1997 yılında Ankara'da dünyaya geldi. 1.73 boyunda, 69 kiloda olan Arif Güloğlu başak burcudur. Ankara'da çeşitli tiyatrolarda bir çok rol üstlendi ve buna İstanbul'da da devam etti. 19 yaşında İstanbul'a yerleşti. Eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Bir yandan da hayali olan oyunculuk için çabaladı ve 2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada yer almaktadır.

Çok Güzel Hareketler 2 kadrosuna 'çırak' olarak katılan Arif Güloğlu, özellikle Ankara tiplemeleri ile biliniyor. Altyapı tarafından hazırlanan skeçlerin neredeyse tamamında rol alan Güloğlu, en dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

Kanserle mücadele eden Arif Güloğlu'ndan flaş haber Kanserle mücadele eden Arif Güloğlu'ndan flaş haber Kanserle mücadele eden Arif Güloğlu'ndan flaş haber Kanserle mücadele eden Arif Güloğlu'ndan flaş haber

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2021, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1