Kenan Doğulu'dan boşanma açıklaması!

2014 yılında Amerika'da evlenen şarkıcı Kenan Doğulu ile Beren Saat'in evliliğinde uzun süredir kriz yaşandığı iddia ediliyordu.

Kenan Doğulu'dan boşanma açıklaması!

Beren Saat'le boşanacakları konuşulan Kenan Doğulu suskunluğunu bozdu. Doğulu haklarında çıkan iddialara ilk kez cevap verdi verdi. İşte Doğulu'nun o açıklaması: 

Üçüncü insanı ilgilendiren mevzu olduğu zaman zaten biz bunu anons ederiz. O yüzden endişelenen insanları haklı görüyorum ve sevgi saygıyla önlerinde eğliyorum. Onun dışında gündemi meşgul etmek istemeyiz. 

"SORUNUMUZ YOK, KEYFİMİZ YERİNDE"

Beren zaten sette ve çok yoğun yaptığınız her haber ister istemez insanı üzüyor. Telefonlarımız susmuyor. İşimizde gücümüzdeyiz sorunumuz yok keyfimiz yerinde.

BEREN SAAT'İN PAYLAŞIMI KAFA KARIŞTIRDI

Öte yandan ünlü oyuncu Beren Saat'in eşi Kenan Doğulu'nun tam da bu açıklamalarından dakikalar sonra eski sevgilisi Efe Güray ile yer aldıkları kareyi kalp emojisi koyarak sosyal medya hesabından paylaşması dikkat çekti. Saat'in paylaşımına bazı takipçileri, "Kenan'a haksızlık ediyorsun" ve "Bence eşine saygısızlık yapıyorsun Beren" gibi yorumlarda bulundular.

İşte ünlü oyuncunun o paylaşımı: 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı