KERİMCAN DURMAZ'DAN CADILAR BAYRAMI POZU! KIYAFETİ MAKYAJINI GÖLGEDE BIRAKTI

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Cadılar Bayramı pozuyla yine adından söz ettirdi. Sıra dışı makyajıyla poz veren Durmaz'ın yüzünden çok kıyafeti dikkat çekti.

KERİMCAN DURMAZ'DAN CADILAR BAYRAMI POZU! KIYAFETİ MAKYAJINI GÖLGEDE BIRAKTI

Çektiği videolarla gündem yaratan fenomen Kerimcan Durmaz Amerika'ya taşındıktan sonra cesur paylaşımlarının sayısını artırdı. Yeni hayatıyla son derece dikkat çeken Durmaz'ın Cadılar Bayramı paylaşımları ise sosyal medyada bomba etkisi yarattı.

PAYLAŞIMLARINDA PEK CESUR

Amerika ve Türkiye arasında uzun zamandır mekik dokuyan sosyal medya fenomeni, 3.7 milyon takipçiye sahip olduğu Instagram hesabından 2019 yılına ait olan "Halloween" pozunu paylaştı.

Kerimcan Durmaz'dan Cadılar Bayramı pozu! Kıyafeti makyajını gölgede bıraktı

YÜZÜNDEKİ MAKYAJDAN ÇOK KIYAFETİ DİKKAT ÇEKTİ

Aynı zamanda eski make-up artisti de olan Durmaz yüzüne korku filmini anımsatacak sıra dışı makyajıyla dikkat çekse de jartiyer tarzı kıyafeti yüzündeki görüntüyü gölgede bıraktı.

İşte o paylaşım;

Kerimcan Durmaz'dan Cadılar Bayramı pozu! Kıyafeti makyajını gölgede bıraktıKerimcan Durmaz'dan Cadılar Bayramı pozu! Kıyafeti makyajını gölgede bıraktı Kerimcan Durmaz'dan Cadılar Bayramı pozu! Kıyafeti makyajını gölgede bıraktı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2021, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1