Kibariye; "Paramı vermediler..." dedi!

Son günlerde konsere gittiği Dortmund'da yaşadığı olaylarla gündeme gelen Kibariye hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

Kibariye; "Paramı vermediler..." dedi!

O hareketleri görünce çok korktum. Param gelmedi. Seyircinin parasını da almışlar. Çocuğumun ölüsünü öpeyim. Kafasına göre konuşmasınlar. Halkın parasını almışlar, benim paramı da vermediler. Ben 2 kişiye de çıkarım, 500 kişiye de çıkarım. O panikle halkı da unuttum. Özür dileyemedim. Böyle bir şey yok. Bülent Bey yani oranın sahibi bizimle geldi. Pazar günüydü. Ben arabada oturdum. Ali benden para istedi verdim. Ali gitti, sucuk aldı, pastırma ve sosis aldı. Salam almadık. Paramızı kendimiz verdik. Paraya ihtiyacınız olduğunu bilseydim ben size verirdim. 45 yıldır sahnedeyim. Kul hakkına girmedim. Sizi kınıyorum.

Kibariye'nin açıklamasının ardından konser organizatörleri de 2. Sayfa'ya açıklama yaptılar: "Hiç mi Allah korkun yok. Sen bu işin içinde eşin Ali'nin neler yaptığını bile bile bizi nasıl sahtekarlıkla suçluyorsun. Geçen yıl ben sana 3 tane yılbaşı konserinde bir dünya para verirken 'Allah razı olsun' dediğin günleri ne çabuk unuttun! Bizde hangi sanatçının 5 kuruşu kalmış. Onca sen kendi kocanı yargıla, ondan sonra bizi hırsızlıkla sahtekarlıkla suçla!

Bunu bütün Türkiye'ye duyuracağım. Nasıl bir insan olduğunu senin eşinin herkese bildireceğim. Sen bunların çok iyi farkındasın ama kendini aklamak için bizleri kötülüyorsun. Yazıklar olsun. Benim de çoluk çocuğum var. Ben de ekmeğim için uğraşıyorum. Olmadı Kibariye Hanım! Olmadı!

O kadar insanın giriş paralarına tenezzül ettin. Kocan o paraları cebine alıp giderken, diyemedin mi "Madem gidiyoruz, konsere çıkmıyoruz. Bu paraları geri verelim..." Diyemezdin çünkü cebinizde 5 kuruş paranız yoktu! Nasıl oluyor da sen kocana 'Ben Kibariye'yim benim cebimde param vardı' diyebiliyorsun? Yazıklar olsun!"
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı