KIVANÇ TATLITUĞ BAŞAK DİZER ÇİFTİ İSTANBUL'U TERK ETTİ

Dizi çekimleri biter bitmez Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer soluğu Bodrum'da aldı. Sevilen çift, Başak Dizer'in hamileliği boyunca koronavirüs sebebiyle Bodrum'da kalacak.

KIVANÇ TATLITUĞ BAŞAK DİZER ÇİFTİ İSTANBUL'U TERK ETTİ

Netflix'te yayınlanacak Aşıklar Bayramı dizisi için Mardin'de bulunan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, çekimler biter bitmez soluğu Bodrum'da aldı. Başak Dizer'in hamileliği 6 ay boyunca Bodrum'da yaşayacaklar.

HAMİLELİK SÜRECİNDE BODRUM'DA OLACAKLAR

5 yıl önce Paris'te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinden sevindiren hamilelik haberi geldi. 3 aylık hamile olan Başak Dizer bu süreci rahat geçirmek için Bodrum'a gitti. Tatlıtuğ bu süreçte eşiyle birlikte yürüyüş yaparak destek olacak.

BABALIK HEYECANI HAKKINDA KONUŞTU

Kıvanç Tatlıtuğ, babalık sorusuna,"Çok mutlu olduk. Bu güzel duygumuzu paylaşan sizler başta olmak üzere; tanıdığımız-tanımadığımız herkese çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir duygu. Çok mutluyuz. Allah isteyen herkese nasip etsin" cevabını verdi. Cinsiyet ve isim konusundan da bahseden Tatlıtuğ, "Bu konuda çok yeniyiz. Süreci gözlemleyerek öğreniyoruz. Önce sağlıklı olsun ve sağlıklı gelsin. Cinsiyeti bizim önceliğimiz olmadığı için ismi konusunda da hiç konuşmadık" cevabını vermişti.

Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer çifti İstanbul'u terk ettiKıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer çifti İstanbul'u terk etti Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer çifti İstanbul'u terk etti

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2021, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1