LEVENT YÜKSEL KENDİSİNDEN 17 YAŞ KÜÇÜK EŞİ ÖZLEM ÖZTÜRK İLE AŞK POZLARINI PAYLAŞTI

57 yaşındaki şarkıcı Levent Yüksel, geçtiğimiz yıl kendisinden 17 küçük sevgilisi Özlem Öztürk ile evlendi. Şu sıralar İzmir'de tatilde olan çiftten aşk pozları geldi.

LEVENT YÜKSEL KENDİSİNDEN 17 YAŞ KÜÇÜK EŞİ ÖZLEM ÖZTÜRK İLE AŞK POZLARINI PAYLAŞTI

Aşk şarkılarının aranan adamı Levent Yüksel, kendi aradığı aşkı geçtiğimiz sene 40 yaşındaki Özlem Öztürk'te buldu. Gözlerden uzak bir yaşam tercih eden çiftin sahilde verdiği pozlar, sevdiklerinden tam not aldı.

İKİSİ DE FOTOĞRAFLARI PAYLAŞTI

Eşiyle bir süredir İzmir'de tatil yapan 57 yaşındaki şarkıcı, deniz kenarında birlikte çekilen bu fotoğrafı, "Yaz bitse ne olur... Güneş ısıtmazsa aşk ısıtır içimizi" notuyla yayınladı. Özlem Öztürk de aynı kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Çiftin fotoğrafları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

DOĞUM GÜNÜNÜ ROMANTİK SÖZLERLE KUTLAMIŞTI

Levent Yüksel, geçtiğimiz temmuz ayında eşinin doğum gününü, "Bana her gün yeniden doğduğumu hissettiren güzel karım; bugün senin doğum günün. Hayatımızın son gününe kadar her günü aşkla kutlamak dileğiyle..." sözleriyle kutlamıştı. Levent Yüksel ile bir konserde tanışan Özlem Öztürk, spor eğitmenliği yapıyor.

Kendisinden 17 yaş küçük eşiyle aşka geldiLevent Yüksel ve 17 yaş küçük eşi Özlem Öztürk'ten sahilde aşk pozlarıLevent Yüksel ve 17 yaş küçük eşi Özlem Öztürk'ten sahilde aşk pozları Levent Yüksel kendisinden 17 yaş küçük eşi Özlem Öztürk ile aşk pozlarını paylaştı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2021, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1