MASTERCHEF KAPTANLIK YARIŞINI KİM KAZANDI? MAVİ VE KIRMIZI TAKIMDA...

Magazin Haberleri - MasterChef’te 18 Ekim Pazartesi akşamı kaptanlık oyunu heyecanı yaşandı. İlk turun sonunda mavi takımın kaptanı olan isim kırmızı takımın kaptanını seçerken, yapılan düellonun ardından mavi ve kırmızı takımın yeni oyuncuları da belli oldu…

MASTERCHEF KAPTANLIK YARIŞINI KİM KAZANDI? MAVİ VE KIRMIZI TAKIMDA...

MasterChef Türkiye heyecanı TV 8 ekranlarında durmaksızın devam ediyor. Yeni haftayla birlikte, yeni takım kaptanları ve mavi ve kırmızı takımın yarışmacıları yeniden belirlendi. İlk etapta tulumba tatlısı yapan yarışmacılar, ikinci etapta ise en iyi kadın budu köfteyi yapmak için kolları sıvadı. Peki, MasterChef kaptanlık yarışını kim kazandı? İşte, Mavi ve kırmızı takımda haftanın düellosunu kaptanlığını kazanan isimler…

MASTERCHEF KAPTANLIK YARIŞINI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de yeni haftaya girilmesiyle yeni bir kaptanlık oyunu daha oynandı. Mehmet, Danilo ve Somer şefler, bu sefer mavi takımın kaptanı olabilmek için kolları sıvayan yarışmacılardan tulumba tatlısı yapmasını istediler.

Verilen sürenin sonunda en iyi tulumba tatlısını yaparak mavi takımın kaptanı olan isim Hasan oldu. Yarışmanın kuralı gereği kırmızı takımın kaptanını mavi takım kaptanı seçtiği için, Hasan kırmızı takımın kaptanı olarak Mert’i seçti.

Her iki takımın da kaptanlarının belli olmasının ardından kaptanlık düellosu için Hasan ve Mert ocak başına geçti. Kadın budu köfte yapan yarışmacılardan düelloyu kazanan isim Hasan oldu.

18 EKİM MASTERCHEF TAKIMLARI

KIRMIZI TAKIM

Mert – KaptanEmreErenAzizeBurcuPelinAteş

MAVİ TAKIM

Hasan – KaptanTahsinSergenDilaraArazSafanur

Kaynak: POSTA.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2021, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1