MASTERCHEFTE KİM ELENDİ? 24 EKİM 2021 MASTERCHEF ELENEN İSİM...

Magazin Haberleri - Sevilen yarışma programı Masterchef'te heyecan hız kesmeden devam ediyor. Eleme gecesinin yaşandığı bu akşam Masterchef'te son üçe kalan yarışmacılar Rabia, Pelin ve Emre oldu. Somer Şef'in imza tabağını yapan yarışmacılar arasından bir kişi hayallerine

MASTERCHEFTE KİM ELENDİ? 24 EKİM 2021 MASTERCHEF ELENEN İSİM...

Masterhef 2021'de bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Son üçe kalan yarışmacılardan Rabia, Pelin ve Emre arasından ismi ilk açıklanan ve kazanan yarışmacı Emre oldu. Mehmet Şef daha sonra Masterchef'te elenen ismi açıkladı. Peki, Masterchef'te bu akşam kim elendi? İşte merak edilen detaylar...

ELENEN İSMİ MEHMET ŞEF AÇIKLADI

Masterhef'te eleme gecesinde gözyaşları aktı. Yarışmaya veda eden isim belli oldu. Mehmet Şef Masterchef'te elenen ismi açıkladı. Masterchef Türkiye'ye veda eden yarışmacı Rabia oldu.

Mehmet Şef yaptığı açıklamada, "Biz seni çok sevdik. Özellikle elemelerde buraya geldiğin günden beri davranışların takdire şayan. Yüzün hep gülsün" dedi.

GÖZYAŞLARININ TUTAMADI

Gözyaşlarını tutamayan Rabia, "Sizleri çok seviyorum, kendimi gösteremediğim için çok üzgünüm." açıklamasında bulundu.

MasterChef Rabia Nur Çamurlu kaç yaşında, nereli?

Rabia Nur Çamurlu, 11 Eylül 1999, İstanbul doğumludur. Aslen Rizelidir

Ortaköy Zübeyde Hanım Anadolu Meslek Lisesi mezunudur. Üniversiteyi Nişantaşı üniversitesi aşçılık bölümünde okumuştur.

Hayallerini gerçekleştirmek için Masterchef'te olduğunu belirten Rabia Nur Çamurlu, "Burada olmak hayallerime adım adım ulaşmak için çok önemli ve güzel bir yol" sözleriyle yarışmaya katıldığını belirtmişti.

Kaynak: POSTA.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2021, 00:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1