MASTERCHEFTE KİM ELENDİ? 26 ARALIK 2021 MASTERCHEF ELENEN İSİM

Magazin Haberleri - TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Pazar akşamı ekrana gelen yarışmanın yeni bölümünde bir eleme heyecanı daha yaşanıyor. Peki Masterchef'te bu akşam kim elendi? İşte, 26 Aralık 2021 Masterchef elenen isim.

MASTERCHEFTE KİM ELENDİ? 26 ARALIK 2021 MASTERCHEF ELENEN İSİM

MasterChef Türkiye'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Pazar akşamı ekrana gelen yarışmanın yeni bölümünde bir eleme heyecanı daha yaşanıyor.

Peki Masterchef'te bu akşam kim elendi? İşte, 26 Aralık 2021 Masterchef'te hayallerine ve yarışmaya veda eden isim...

MASTERCHEF'TE HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye'de bu akşam yeni bir eleme heyecanı yaşanıyor. Eleme potasındaki isimler Mert, Hasan ve Burcu oldu.

MasterChef'te bu gece eleme heyecanı yaşanıyor. Potaya kalan üç yarışmacı arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Burcu, Hasan ve Mert arasından yarışmaya veda edecek isim merak uyandırdı. İşte 26 Aralık 2021 MasterChef'te yaşananlar...

Mehmet Şef, ''İçinizden biriyle burada ayrılacağız. İki etaplı bir yarışma yapacağız. İlk etapta almış olduğunuz oylar daha sonraki ikinci etaptaki oylarla birleştirilecek ve en az oyu alan yarışmacımız bize veda edecek. Uzun bir yoldu. Güzel mücadele verdiniz. Bu saatten sonra yapacağınız tek şey bizim vereceğimiz ödevleri yaparak şampiyonluk hayallerinizin devam etmesi. Hepinize başarılar diliyorum.'' dedi.

BURCU: BİLDİĞİM ŞEYİ YAPACAĞIM

Burcu, ''Bu pota benim için biraz farklı. Hislerim karman çorman. Bildiğim şeyi yapacağım. Tutkumu katacağım.'' diyerek duygulandı. Burcu, ''İkisi de değerli rakip benim için. İyi olan kazanacak. Kim hak ediyorsa o kalır.'' dedi. Hasan, ''Motivasyonum güçlü. İkinci tura geçmek. Şef tabağında göstermiş olduğum performansı gösterip hedefim birinci çıkmak.'' cümlelerini kullandı.

MERT: ARTIK GÜÇSÜZ RAKİP YOK

Mert, ''Artık alıştım. Pota gecesinin kaçınılmaz yarışmacısı ben oldum. Tatlı bir heyecan var üzerimde. Kendime inandığımda neler yapabildiğimi gösterdim. Yoluma devam edeceğimi düşünüyorum. İkisi de güçlü rakip. Artık güçsüz rakip yok. Diğer rakiplerle işim yok. '' ifadelerini kullandı.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Yarışmada şu an eleme heyecanı devam ediyor. Elenen isim belli olur olmaz haberimizde yer alacak.

Kaynak: POSTA.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2021, 22:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1