MEHMET DİNÇER'LE AŞK YAŞAYAN HADİSE, KAAN YILDIRIM'DAN KALAN TÜM İZLERİ SİLDİ

Uzun süren Kaan Yıldırım aşkı sonrası Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya Hadise, aylar sonra bir hamlede bulundu. İş insanı Mehmet Dinçerler'le aşklarına dolu dizgin devam eden Hadise'nin, Yıldırım ile birlikte olduğu dönemde sol el bileğine 'h&k' şeklinde yaptırdığı d

MEHMET DİNÇER'LE AŞK YAŞAYAN HADİSE, KAAN YILDIRIM'DAN KALAN TÜM İZLERİ SİLDİ

Evlenmeleri beklenen Hadise- Kaan Yıldırım çifti, geçtiğimiz haziran ayında sürpriz bir kararla ayrılmıştı. Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise, kısa bir süre sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açtı.

O DÖVME ARTIK YOK

Snob Magazin'de yer alan habere göre; hem müzik kariyeri hem de özel yaşantısıyla adından söz ettiren Hadise, Kaan Yıldırım ile birlikte olduğu dönemde sol el bileğine "h&k" şeklinde dövme yaptırmıştı. Hadise'nin bu dövmeyi aylar sonra sildiği ortaya çıktı. Sanatçının bu hamlesi, "Hadise, Kaan Yıldırım'ı tamamen unutmuş oldu" yorumunun yapılmasına neden oldu.

Mehmet Dinçerler'le yaşadığı dolu dizgin aşkla konuşulan Hadise'den bomba Kaan Yıldırım hamlesi

AŞK AÇIKLAMASIYLA DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMİŞTİ

Mehmet Dinçerler ile ilişki yaşayan Hadise'nin aşk açıklaması dikkat çekmişti:

"Bence biz kadınlar bir erkeğin işine ve tipine aşık olmuyoruz. Davranışlarına aşık oluyoruz. İlgiyi hangi kadın sevmez ki! Beni düşündüğünü, gerçekten ilgilendiğini ve sevdiğini hissettirebilen bir erkek çıksın karşıma, sonra o yaşadı. Aşık olduğumda normalde yapmadığım şeyleri yapıyorum; mesela mutfağa girip yemek yapıyorum."

Mehmet Dinçer'le aşk yaşayan Hadise, Kaan Yıldırım'dan kalan tüm izleri sildi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2021, 20:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1