MELİSA ŞENOLSUN İLE UMUT EVİRGEN CEPHESİNDEN FLAŞ GELİŞME

1.5 yıldır birlikte olan ve evlenecekleri konuşulan ünlü oyuncu Melisa Şenolsun ve işletmeci Umut Evirgen, geçtiğimiz ay sürpriz bir şekilde ayrılmıştı. Eski sevgililerden flaş bir hamle geldi. İşte detaylar...

MELİSA ŞENOLSUN İLE UMUT EVİRGEN CEPHESİNDEN FLAŞ GELİŞME

Evlenecekleri konuşulan Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen sürpriz bir şekilde ayrılmıştı. Eski sevgililerden flaş hamle geldi. Yaklaşık 1.5 yıldır birlikte olan ve geçtiğimiz ay ayrılan ikili, Instagram'dan birbirini takipten çıktı.

İlk Snob Magazin'in ortaya çıkardığı ayrılığın nedenin ise Tuba Büyüküstün olduğu iddia edilmişti. İddiaya göre; İşletmeci, Kurban Bayramı'nı kutlamak için Tuba Büyüküstün'e mesaj attı. Daha sonra Büyüküstün'den karşı cevap geldi. O sırada Umut Evirgen'in yanında olan Melisa Şenolsun ise bu mesajı gördü.

Sevgilisinin, üç yıl geçirdiği eski aşkı Tuba Büyüküstün'le görüşmeye devam etmesini sineye çekmeyen Şenolsun, ilişkiyi bitirmeye karar verdiği iddia edilmişti. Şenolsun ve Evirgen'in Instagram'dan birbirini takip etmemesine rağmen birlikte çektirdiği fotoğrafları ise silmediği görüldü.

Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen cephesinden flaş gelişme Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen cephesinden flaş gelişme Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen cephesinden flaş gelişme Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen cephesinden flaş gelişme

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2021, 02:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1