MÜGE ANLI'DA EŞİNİN PİDECİYE KAÇTIĞINI ÖĞRENİNCE KENDİNİ YERLERE ATAN SERKAN KIYAK İNTİHAR ETTİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında eşinin pideciye kaçması üzerine sinir krizi geçirerek kendini yerlere atan ve 'Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel, yine affederim' diyen Serkan Kıyak, girdiği bunalım sonucu evinde kendini asarak intihar etti. Kıyak, son olarak tekrar prog

MÜGE ANLI'DA EŞİNİN PİDECİYE KAÇTIĞINI ÖĞRENİNCE KENDİNİ YERLERE ATAN SERKAN KIYAK İNTİHAR ETTİ

Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak günlerdir haber alamadığı eşi için yardım isteyen Serkan Kıyak, gelen telefon bağlantısı ile adeta yıkılarak sinir krizi geçirmişti. Pideciye kaçan eşinin kendisini ve ailesini istemediğini ifade etmesiyle kendini yerlere atan adam, Bu mu emeklerimin karşılığı? Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel! Yine affederim... 87 yaşında nenene nasıl kıydın, gittin? Zehra geleceksin... Ben seni sevdim. Ben sana ne yaptım? Hayallerimi yıktın. Yaşayamam ben... Şikayetçiyim" diyerek kendini yerlere attı" demişti.

Yerel yayın yapan Usakgundem.com'un haberine görö 32 yaşındaki Serkan Kıyak, ikamet ettiği Durak Mahallesi Hoca Tahir Efendi sokağındaki evinde kendini asarak intihar etti. Yetiştirme yurtlarında büyüyen ve 2 yıl önce görücü usulü ile evlendiği eşinden bir yaşında da çocuğu olan Kıyak, eşinin kaçması sebebiyle bunalıma girdiği ve yakınlarına telefonundan mesaj çekerek helalleştiği öğrenildi.

Yayındaki sinir krizinin ardından son olarak tekrar Müge Anlı ile Tatlı Sert'e tekrar çıkan Serkan Kıyak, eşinden ayrılmaya karar verdiği söylemişti. Mutfağa girip börek yapan Kıyak, yaptığı böreği Müge Anlı'ya ikram etmiş ve yeni bir başlangıç yapacağını belirtmişti.

Müge Anlı'da eşinin pideciye kaçtığını öğrenince kendini yerlere atan Serkan Kıyak intihar etti

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2021, 20:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1