MÜGE ANLI'DAN ROMANTİK PAYLAŞIM! HEDİYE GELEN AYININ ÜZERİNDEKİ NOT DİKKAT ÇEKTİ

Bu zamana kadar sadece kariyeriyle gündeme gelen Müge Anlı, dün kendisine üzerinde 'Afiyet olsun dünya güzeli' yazılı bir oyuncak ayıyı paylaştı. Anlı'nın kısa sürede gündem olan videosu için 'Yeni bir aşk mı başladı?' yorumları yapıldı.

MÜGE ANLI'DAN ROMANTİK PAYLAŞIM! HEDİYE GELEN AYININ ÜZERİNDEKİ NOT DİKKAT ÇEKTİ

Yıllardır ATV ekranlarında program yapan ve başarısıyla sık sık adından söz ettiren Müge Anlı, bu sefer özel hayatıyla gündem oldu. 47 yaşındaki başarılı sunucu, dün sosyal medya hesabından yaptığı romantik paylaşımla kafaları karıştırdı.

"AFİYET OLSUN DÜNYA GÜZELİ"

2,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşım yapan Anlı, kulise gönderilen mor ayıcık ve notu sevenleriyle paylaştı. Anlı'ya hediye gelen oyuncak ayının üstündeki, "Afiyet olsun dünya güzeli" notu akıllara yeni bir aşk iddiasını getirdi. Ünlü ismin "Böyle güzel bir öğle yemeği kaç kişiye nasip olur ki?" notuyla yaptığı paylaşım sosyal medyada hızla yayıldı.

Sunucu, hakkındaki aşk iddialarına henüz bir açıklık getirmedi.

Müge Anlı'dan romantik paylaşım! Hediye gelen ayının üzerindeki not dikkat çekti Müge Anlı'dan romantik paylaşım! Hediye gelen ayının üzerindeki not dikkat çekti

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2021, 08:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1