MÜGE ANLI HAKKINDA ŞAŞIRTAN GERÇEK! ORTAYA ÇIKTI

'Mu¨ge Anlı ile Tatlı Sert' programının sunucusu Mu¨ge Anlı, son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Anlı hakkında pek fazla bilinmeyen gerçek gün yüzüne çıktı. İşte detaylar...

MÜGE ANLI HAKKINDA ŞAŞIRTAN GERÇEK! ORTAYA ÇIKTI

Ekranların sevilen ismi Müge Anlı'nın erkek kardeşi olduğu ortaya çıktı.

Müge Anlı'nın kardeşi Mert Efe Anlı, 'Mu¨ge Anlı ile Tatlı Sert' programının editörlüğünü üstleniyor.

"ONUN ADINI BEN KOYDUM"

Müge Anlı, Mert Efe Anlı hakkında geçtiğimiz aylarda şu açıklamayı yapmıştı: "Onun adını ben koydum, bütün hastanede 'bizimki güzel, sizinkisi çirkin" diye gezdirdiğim benim bebeğim, güzel oğlum."

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 yılında İstanbul'da doğmuş, Türk televizyon sunucusu ve gazetecidir.

KARİYERİ

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu. Müge Anlı hakkında şaşırtan gerçek! Ortaya çıktı Müge Anlı hakkında şaşırtan gerçek! Ortaya çıktı Müge Anlı hakkında şaşırtan gerçek! Ortaya çıktı Müge Anlı hakkında şaşırtan gerçek! Ortaya çıktı Müge Anlı hakkında şaşırtan gerçek! Ortaya çıktı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2021, 20:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1