Murat Başoğlu kameralara ağladı!

Bir dönem Türkiye'nin gündemine oturan Murat Başoğlu, timsah gözyaşları içinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunarak karısının kendisini 2 kez darp ettirdiğini iddia etti. İşte Murat Başoğlu'nun çok konuşulacak açıklaması...

Murat Başoğlu kameralara ağladı!

Dün eşini tehdit ettiği ve yanında çalışan bayanı darp ettiği iddiasıyla gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan ünlü sunucu Murat Başoğlu, bugün tekrar Bodrum adliyesine gelerek olayla ilgili Emre Sönmez isimli çalışanından şikayetçi oldu. Burnunda darp izi olduğu görülen Başoğlu, gözyaşları içerisinde yaşananları anlatarak, zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Cep telefonundan eski eşi Sadiye Hande Bermek'e attığı mesajları da gösteren Başoğlu, eşinin kendisine silah sıksa bile şikayetçi olmayacağını belirterek şunları söyledi "Olay günü yanımda çalışan elemana verdiğim bazı vekaletnameler vardı. Onları almak için eve gittim. 20 dakika önce zaten oğlumu eve bırakmıştım. Yani ev basma olayı falan yok. Fakat eşim koruma tutmuş zannedersem. Çünkü ben eve gittiğimde evde bir adam vardı.

ARTIK KONUŞMA ZAMANI

Kapının üstünde anahtar vardı zaten anahtarlı açtım girdim. Ben dedim ki "Napıyorsunuz" sadece bunu söyledim. Adam üstüme atladı zaten. Ben kendisinden davacı oldum ve koruma talebi için müracaatta bulundum. Benim karımla bir alıp veremediğim yok. Her gün eve uğrayıp çocuğumu görüyorum. Okuldan ben alıyorum, spora götürüyorum. Burada benim normal bir hayatım var. bugüne kadar yazılan bütün yalan haberlere rağmen sustum, konuşmadım. Ama artık konuşma zamanı bence susmaya gerek yok. Görüyorum ki sustukça herkes üstünüze geliyor".

"SURATIMI YERE SÜRTTÜ, ÜSTÜME YATTI"

Basın mensuplarına yaralı burnunu gösteren Başoğlu, sözlerine şöyle devam etti "suratımı yere sürttü, üstüme yattı neler yaptı ben elimi bile kaldırmadım. Ben bir tek fiske bile vurmadım. Çünkü ben kavga etmeye gitmedim. Niye kavga edeyim, öyle bir durum yok. Benim çalışanım o evdeydi, çalışanıma verdiğim boşanmayla ilgili malların devri olan onunla ilgili vekaletler vardı, Hande ile ilgili bir problem oldu, vekaletleri geri istedim bana sıkıysa gel al dediler. Ve o vekaletleri benim iznim olmadan kullanıp dolandırıcılık yaptılar.

Bir anne bunu nasıl yapar. Ben her gün o eve gidiyorum o gün mü dövmeye gittim. Benim onu dövmeye gitmem için bir nedeni olması lazım, nedenini söylesin. İnsanların para için ruhlarını nasıl sattığını görüyorum. Ben çocuğumun annesi diye yapacağım bir sürü hukuki işlem varken yapmadım. Ama bugünden sonra yapacağım "

"BENİ ADAM TUTUP DÖVDÜRTTÜ"

Eşi Hande Bermek'in kendisini adam tutup dövdürttüğünü iddia eden Başoğlu " bu ilk değil ikinci. Beni adam tutup dövdürttü. Bununla ilgili kamera kayıtları var cep telefonumda savcılığa vereceğim. Onu şikayet etmemiştim, insan gibi konuşmak yerine bunları yapıyor, sadece konuşacağız. İstiyorsa gelsin kameralar önünde konuşalım buradan çağrı yapıyorum."dedi.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Gazetecilerin eşinizle ilgili şikayetçi olacak mısınız? Sorusu üzerine gözyaşlarına boğulan Murat Başoğlu şu sözlere yer verdi "Eşim beni silah çekip vursa ben şikayetçi olmam. Siz 16 yıldır eşim dediğiniz birine aile içinde yaşadığınız şeyler yüzünden bu hale geliyorsunuz. Annesi vefat etmeden önce onu bana emanet etti. Olabilir bende hatalar yapmışımdır, yaptığım hatalarda beni ilgilendirir. Ben onu üzmüşümdür ama pişmanımdır, pişman olmuşumdur. Neticede bizim bir çocuğumuz var ona bunları yaşatmaya kimin hakkı var. yaşananların üstünde iki yaz geçti yeter artık. Ben bana yapılan suçlardan beraat ettim. Yani yapılan haberlerin hepsi yalan. Biz o kişi o değil diyorsak değildir. Yüz tanıma programı var diyorlar, yok öyle bir şey. Bunları bir çete bilerek ve isteyerek yapıyor. Hayatımla ilgili doğru olmayan binlerce şey yazıldı. Karımla 16 yılım geçti beni dövdürse de vursa da ondan şikayetçi olmam. Ben ondan şikayetçi olursam oğlumun yüzüne bakamam, o benden olursa oğlunun yüzüne nasıl bakacak"dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı