MUSTAFA SARIGÜL İLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞAN BAHAR CANDAN'A YORUM YAĞDI: İLK DEFA DÜZGÜN GİYİNMİŞSİ

İlginç kıyafet tercihleri ve pozlarıyla sık sık adından söz ettiren Bahar Candan, Instagram hesabından Okan Bayülgen ve Mustafa Sarıgül ile bir pozunu paylaştı. Candan'ın beyaz takım elbise giydiği gören sosyal medya kullanıcıları, 'İlk kez düzgün giyinmişsin' yorumunu ya

MUSTAFA SARIGÜL İLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞAN BAHAR CANDAN'A YORUM YAĞDI: İLK DEFA DÜZGÜN GİYİNMİŞSİ

Ablası Nihal Candan'ın ardından katıldığı İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Bahar Candan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Daha önce fotoğraflarında kendine yaptığı abartılı photoshopla bilinen Candan, son olarak Mustafa Sarıgül ile pozunu paylaştı.

OKAN BAYÜLGEN VE MUSTAFA SARIGÜL İLE POZ VERDİ

Okan Bayülgen'in programına konuk olan Bahar Candan, gecenin sonunda diğer konuk Mustafa Sarıgül ile poz verdi. Okan Bayülgen ve Sarıgül'ün arasına geçerek poz veren Candan, fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak kahkaha emojisi koydu.

Mustafa Sarıgül ile fotoğrafını paylaşan Bahar Candan'a yorum yağdı: İlk defa düzgün giyinmişsin

HERKES KIYAFETİNE DİKKAT ÇEKTİ

Candan'ın paylaşımını gören birçok sosyal medya kullanıcısı, bu zamana kadar giydiği kıyafet tercihlere gönderme yaparak "İlk defa düzgün giyinmişsin" yorumunu yaptı.

Mustafa Sarıgül ile fotoğrafını paylaşan Bahar Candan'a yorum yağdı: İlk defa düzgün giyinmişsinMustafa Sarıgül ile fotoğrafını paylaşan Bahar Candan'a yorum yağdı: İlk defa düzgün giyinmişsinMustafa Sarıgül ile fotoğrafını paylaşan Bahar Candan'a yorum yağdı: İlk defa düzgün giyinmişsinMustafa Sarıgül ile fotoğrafını paylaşan Bahar Candan'a yorum yağdı: İlk defa düzgün giyinmişsin Mustafa Sarıgül ile fotoğrafını paylaşan Bahar Candan'a yorum yağdı: İlk defa düzgün giyinmişsin

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2021, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1