Nejat İşler Bodrum'da dayaktan bayıldı!

Bodrum’un Gümüşlük mahallesinde bulunan bir mekanda arkadaşlarıyla birlikte eğlenen Nejat İşler’in kadın bir hayranının eşi tarafından darp edildiği iddia edildi.

Nejat İşler’in yanına gelen bayan bir hayranının fotoğraf çektirmek isteğini geri çevirdiği ve hayranının kocası tarafından saldırıya uğradığı öğrenildi. Saldırı sonrası dişi kırılan ve bayılan ünlü oyuncu arkadaşları tarafından Bodrum’da bulunan özel bir hastaneye götürüldü. Ayakta tedavi edilen İşler’in durumunun iyi olduğu öğrenildi.


Posta'nın haberine göre; Ünlü oyuncu Nejat İşler'in, fotoğraf çektirmek isteyen kadın hayranını reddedince hayranının kocası tarafından tekme tokat dövüldüğü iddia edildi.


Bodrum Gümüşlük'te bir eğlence mekanının eski ortağı olan Nejat işler, yanına gelip fotoğraf çektirmek isteyen bir hayranının teklifini kibarca geri çevirdi. Bu geri çevirme sonrasında hayranının kocası, alkollü olduğu iddia edilen adam "Sen benim karımı nasıl üzersin" diyerek bir anda Nejat İşler'e saldırdı. Bu kavga sırasında mekandakiler olaya müdahale ederek iki kişiyi ayırdı.


 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2018, 13:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
bu  ifadeyi  veren nejat  ve avukatı.  işin  dogrusu  bumu  peki?
bu ifadeyi veren nejat ve avukatı. işin dogrusu bumu peki? - 2 yıl Önce

tek taraflı yayın yapmayın. diger tarafın iddiası bambaşka . yukarda yazılanla hiç alakası yok . dogrusunu araştırın öyle yazın yada . tek taraflı yazmayın...

TNN HABER
TNN HABER - 2 yıl Önce

Konu hakkında bildiğiniz iddia ettiğiniz birşeyler varsa info@tnn.com.tr e-mail adresimize gönderirseniz yayımlarız.

SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı