NETFLİX EN ÇOK İZLENEN YAPIMLARINI AÇIKLADI! SEVİŞME SAHNELERİYLE OLAY OLAN DİZİ BRİDGERTON ZİRVEDE

Netflix, ilk kez platformun en çok izlenen dizi ve filmlerini açıkladı. Cinsel ilişki sahneleri epeyce konuşulan Bridgerton en yukarıda yerini aldı. Birkaç ay önce dizinin meşhur sahneleri yetişkin film sitelerine düşmüştü.

NETFLİX EN ÇOK İZLENEN YAPIMLARINI AÇIKLADI! SEVİŞME SAHNELERİYLE OLAY OLAN DİZİ BRİDGERTON ZİRVEDE

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan dizilerinden olan ve sevişme sahneleriyle gündeme bomba gibi düşen Netflix dizisi Bridgerton, platformda da en çok izlenen dizi olarak zirvedeki yerini aldı.

EN BAŞARILI YAPIMLARI PAYLAŞTI

Netflix eski CEO ve baş içerik sorumluları Reed Hastings ve Ted Sarandos Netflix'in en başarılı yapımları ile ilgili verileri paylaştı. Code Conference'ta açıklamalar yapan Netflix eski CEO'su ve Baş İçerik Sorumlusu Ted Sarandos, Netflix'in en çok izlenen dizi ve filmlerini açıkladı.

82 MİLYON İZLENMEYE ULAŞTI

Code Conference'ta yapılan açıklamalara göre Netflix'in en çok izlenen dizisi Bridgerton, bugüne kadar 82 milyon hesaptan "En az iki dakika boyunca" izlendi. Bridgerton yayınlandığı ilk günden beri iddialı sevişme sahneleriyle gündemde.

SAHNELER YETİŞKİN FİLM SİTELERİNİ SIZDIRILMIŞTI

Geçtiğimiz yılın başlarında sevişme sahneleri internet korsanları tarafından yetişkin film sitelerine sızdırılan dizinin yapımcıları ve oyuncuları da zor duruma düşmüştü.

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2021, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1