NETFLİX'TE YAYINLANAN BİR DİZİDE İKİ ERKEĞİN DUŞ ALDIĞI SAHNE 20 MİLYON KEZ TEKRARDAN İZLENDİ

Netflix'te yayınlanan Sex/Life dizisinin 3. bölümünde yer alan iki erkeğin banyo yaptığı sahne 20 milyon kullanıcı tarafından yeniden izlendi. İzlenme rekoru kıran sahnesinin istatistiklerini paylaşan Netflix, dizinin toplamda 67 milyon izlenmeye ulaştığını açıkladı.

NETFLİX'TE YAYINLANAN BİR DİZİDE İKİ ERKEĞİN DUŞ ALDIĞI SAHNE 20 MİLYON KEZ TEKRARDAN İZLENDİ

İlk bölümünden itibaren geniş bir yankı uyandıran Sex/Life dizisinin ikinci sezon çekimleri de yakın zamanda başlayacak. Dizinin bir sahnesi ise izlenme rekoru kırdı.

İKİ ERKEĞİN DUŞ SAHNESİ 20 MİLYON KEZ İZLENDİ

Sex/Life dizisinin 3. bölümünün 20. dakikalarına doğru Brad Simon isimli karakter, spor salonunda duş alıyor. Bu esnada yan tarafta duş alan bir kişi, çıplak bir şekilde Simon'a dönüyor.

Netflix'te yayınlanan Sex/Life dizisindeki iki erkeğin duş aldığı sahne 20 milyon kez yeniden izlendi

Resmi Twitter hesabından bir paylaşım yapan Netflix, istatistiklere göre üçüncü bölümün 20. dakikasına doğru yer alan duş sahnesinin, 20 milyon kullanıcı tarafından en az bir kez yeniden oynatıldığını açıkladı. Netflix'e göre dizinin ilk sezonu ise toplamda 67 milyon izlendi.

Netflix'te yayınlanan Sex/Life dizisindeki iki erkeğin duş aldığı sahne 20 milyon kez yeniden izlendi Netflix'te yayınlanan bir dizide iki erkeğin duş aldığı sahne 20 milyon kez tekrardan izlendi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1