NURGÜL YEŞİLÇAY, SON NEFESİME KADAR DİZİSİYLE EKRANA DÖNÜYOR

Dijital platformlarda rol aldığı projelerle dikkat çeken Nurgül Yeşilçay'ın yeni projesi belli oldu. Son olarak kefaret dizisinde oynayan Yeşiçay, başrolünü Emre Kınay'la paylaşacağı Son Nefesime Kadar dizisinde rol alacak.

NURGÜL YEŞİLÇAY, SON NEFESİME KADAR DİZİSİYLE EKRANA DÖNÜYOR

son olarak Zülfü Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli kitaptan uyarlanan Kefaret dizisinde başrol oynayan Nurgül Yeşilçay, yeni bir televizyon projesinde rol alacak.

EMRE KINAY'LA BAŞROLÜ PAYLAŞACAK

Yeni dizisi için hazırlıklara başlayan Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay'la başrolü paylaşacağı Son Nefesime Kadar dizisinde oynayacak. Pastel Film tarafından çekilecek dizi FOX TV'de ekrana gelecek. Dizinin 2022'nin ilk aylarında ekrana geleceği açıklandı. Yeşilçay'ın dizide nasıl bir rolde oynayacağı ise henüz netleşmedi.

Yoğun bir iş temposu bulunan Yeşilçay, şimdilerde Afra Saraçoğlu'yla birlikte Bir Barda Bir Gece isimli tiyatro oyununda da oynuyor.

Nurgül Yeşilçay, Son Nefesime Kadar dizisiyle ekrana dönüyorNurgül Yeşilçay, Son Nefesime Kadar dizisiyle ekrana dönüyor Nurgül Yeşilçay, Son Nefesime Kadar dizisiyle ekrana dönüyor

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2021, 09:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1