O MEŞHUR KASLAR ERİMİŞ! BURAK ÖZÇİVİT'İN GÖBEKLİ HALİ GÖRENLERİ ŞAŞKINA SOKTU

Eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan ile tatil yapan Özçivit, evinin havuzuna girerken kameralara yakalandı. Kaslı vücuduyla hatırlanan Özçivit'in eski halinden eser kalmadığını görenler büyük şaşkınlık yaşadı.

O MEŞHUR KASLAR ERİMİŞ! BURAK ÖZÇİVİT'İN GÖBEKLİ HALİ GÖRENLERİ ŞAŞKINA SOKTU

Başarılı oyuncu Burak Özçivit, Fahriye Evcen ve oğluyla çıktığı Bodrum tatiline devam ediyor. Gümüşlük'te evi olan çift, geçtiğimiz günlerde ailelerini misafir etti. Yorgunluğunu atmak için havuza giren Özçivit'in son hali ise dikkat çekti.

KASLAR ERİDİ, GÖBEK GELDİ

Posta'da yer alan habere göre, 2005 yılında Best Model birincisi seçilen ve yıllardır oyunculuğunun yanı sıra kaslı vücuduyla adından söz ettiren Burak Özçivit'in o halinden eser kalmadı. Kilo alan Burak Özçivit'in göbeğini görenler "Eski halinden eser kalmamış" yorumunu yaptı.

Eski halinden eser kalmadı! Kasları eriyen Burak Özçivit, göbekli halde görüntülendi

KARAN İÇİN ÖZEL ÖNLEM

2 yaşında Karan adında bir oğlu olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, çocukları için bahçedeki havuzun etrafını filelerle kapattırdı.

Eski halinden eser kalmadı! Kasları eriyen Burak Özçivit, göbekli halde görüntülendi O meşhur kaslar erimiş! Burak Özçivit'in göbekli hali görenleri şaşkına soktu

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2021, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1