OĞLUNDAN SONRA BABASINI DA KANSERDEN KAYBEDEN EBRU ŞALLI'DAN YÜREK YAKAN PAYLAŞIM

Geçtiğimiz sene 10 yaşındaki oğlunu kaybeden ünlü manken Ebru Şallı'nın babası Şükrü Şallı yaşamını yitirdi. Bir süredir kanser tedavisi gören Şükrü Şallı, dün Bodrum'da son yolculuğuna uğurlanırken Şallı'dan duygulandıran bir paylaşım geldi.

OĞLUNDAN SONRA BABASINI DA KANSERDEN KAYBEDEN EBRU ŞALLI'DAN YÜREK YAKAN PAYLAŞIM

Yaklaşık 3 yıl lenfoma kanseriyle mücadele eden oğlu Pars'ı 16 Nisan 2020'de kaybeden Ebru Şallı, bir ölüm haberiyle daha yıkıldı. Ünlü mankenin kanser tedavisi gören babası da dün vefat etti. Babasını gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlayan Şallı, yaşadığı acı günün ardından sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

"PONÇİĞİM SENİ EN GÜZEL YERE ALDI"

Instagram hesabından babasıyla çektirdiği fotoğrafları paylaşarak vefat eden oğlunu anan Şallı, "Canım babam. Ponçiğim seni en güzel yere aldı biliyorum" notunu yazdı. Şallı'nın paylaşımını gören ünlü isimler peş peşe yorum yaparak taziye dileklerinde bulundu.

Oğlundan sonra babasını da kanserden kaybeden Ebru Şallı'dan yürek yakan paylaşımOğlundan sonra babasını da kanserden kaybeden Ebru Şallı'dan yürek yakan paylaşımOğlundan sonra babasını da kanserden kaybeden Ebru Şallı'dan yürek yakan paylaşım Oğlundan sonra babasını da kanserden kaybeden Ebru Şallı'dan yürek yakan paylaşım

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2021, 07:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1