OKAY BAYÜLGEN'DEN SOSYAL MEDYA FENOMENLERİNİ KIZDIRACAK İFADELER: HEPSİ ÇÖP, HEPSİ ZAVALLI

Buket Aydın'ın sunuculuğunu yaptığı Tarafını Seç programına katılan Okan Bayülgen, sosyal medya fenomenlerini çok kızdıracak açıklamalarda bulundu. Bu mesleği icra edenler için 'Hepsi çöp, hepsi zavallı' diyen Bayülgen, 'Tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi

OKAY BAYÜLGEN'DEN SOSYAL MEDYA FENOMENLERİNİ KIZDIRACAK İFADELER: HEPSİ ÇÖP, HEPSİ ZAVALLI

Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın'ın sunuculuğunu yaptığı Tarafını Seç programına Okan Bayülgen ve şarkıcı Gülben Ergen katıldı. Son yılların en popülerleşen meslekleri arasında yer alan "Influencer"lık üzerine konuşan Bayülgen, sosyal medyadaki fenomenler için "Hepsi çöp, hepsi zavallı" yorumunda bulundu.

Buket Aydın'ın sorusu üzerine fenomenler hakkında konuşan Bayülgen, onların sadece bazı aplikasyonlar var olduğu sürece geçerliliği koruduğunu ifade ederek son dönemlerde bu tip işlere bulaşan sanatçılardan ise utanç duyduğunu sözlerine ekledi.

"Onları çöpe atıyorum hepsini ben. Onlar çöp, hepsi çöp. Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiçbir şey olmaz onlardan. Onlar bazı aplikasyonlar geçerliliği koruduğu sürece bir şey yapabilen, bu yolla da üç beş kuruş para kazanabilen insanlar. Başka bir şey değil. Ve sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine Instagram üzerinden buna tenüzzül ederler anlamıyorum. Çok çirkin bir şey bence."

Okay Bayülgen'den sosyal medya fenomenlerini kızdıracak ifadeler: Hepsi çöp, hepsi zavallı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 00:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1