ORYANTAL DİDEM'İN AİLE DRAMI HERKESİ ÜZÜNTÜYE BOĞDU

Oryantal Didem Kınalı, önceki akşam Yeni Gazino'da sahne aldı. Kınalı'nın aile dramı herkesi üzüntüye boğdu. İşte detaylar...

ORYANTAL DİDEM'İN AİLE DRAMI HERKESİ ÜZÜNTÜYE BOĞDU

"Çocukken öğretmenime dansöz olacağımı söylediğimde yanağıma okkalı bir tokat yemiştim" diyen Didem Kınalı, sözlerine şöyle devam etti: "Okuldayken müzikle ilgili oldum hep. Okumayı çok seviyordum. Ama hayat beni 11 yaşında sahnelere itti.

Annem ve babam çok kavga ederlerdi. Onların kavgalarını duymamak için erkenden okulun yoluna koyulurdum. Çok seviyordum okumayı. O yüzden çocuk yapmıyorum."

"HERKES KALBİNİN EKMEĞİNİ YER"

Sanatçıların kendisini afişlerine koymak istememesi ile ilgili yaptığı açıklamaların bazı medya organlarında yanlış anlaşılmaya sebebiyet verecek şekilde yansıdığının altını çizen Didem Kınalı, "Evet bu tip sorunlar yaşıyoruz. Fakat bunların kim oldukları bilmiyorum. Kimsenin günahını alamam.

Sanırım üzülmeyeyim diye bana yansıtılmıyor. Herkes kalbinin ekmeğini yiyor. Bugüne kadar kimsenin ekmeğinde ve yerinde gözüm olmadı. Üzülüyor muyum? Elbette üzülüyorum. Lakin artık kafaya takmamayı öğrenmem gerekiyor sanırım." diyerek konuya açıklık getirmiş oldu.

Didem Kınalı'nın ardından sahneye çıkan sanatçı Derya Bedavacı, performansıyla sevenlerinden tam not aldı.

Oryantal Didem'in aile dramı herkesi üzüntüye boğdu Oryantal Didem'in aile dramı herkesi üzüntüye boğdu Oryantal Didem'in aile dramı herkesi üzüntüye boğdu Oryantal Didem'in aile dramı herkesi üzüntüye boğdu

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2021, 22:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1