OYUNCU CASEY AFFLECK, 23 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİYLE SOKAK ORTASINDA AŞKA GELDİ

Dünyaca ünlü oyuncu Casey Affleck, sokak ortasında kendisinden 23 yaş küçük sevgilisini öpücüklere boğdu. Etraftakilere aldırış etmeden öpüşen çiftin romantik anları da kameralara yansıdı.

OYUNCU CASEY AFFLECK, 23 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİYLE SOKAK ORTASINDA AŞKA GELDİ

Rol aldığı Gone Girl ve Manchester By The Sea adlı yapımlarla adından söz ettiren Casey Affleck, geçtiğimiz gün yeni sevgilisi Caylee Affleck ile Los Angeles sokaklarında aşka geldi.

ÖPÜCÜKLERE BOĞDULAR

Ben Affleck'in kardeşi olan 46 yaşındaki Casey Affleck ile 23 yaşındaki sevgilisi sokak ortasında durup durup birbirini öptü. Affleck, aracında otururken sevgilisi camda durup onu öpücüklere boğdu. Daha fazla dayanamayan Casey Affleck aracından çıkıp sevgilisine uzun uzun sarıldı. İkilinin o halleri ise objektiflere yansıdı.

Görüntülendiklerini fark edince birbirine bakıp gülümseyen ikiliden Affleck, aracıyla uzaklaşırken Cowan da yürüyerek gitti.

Oyuncu Casey Affleck, 23 yaş küçük sevgilisiyle sokak ortasında aşka geldiOyuncu Casey Affleck, 23 yaş küçük sevgilisiyle sokak ortasında aşka geldi Oyuncu Casey Affleck, 23 yaş küçük sevgilisiyle sokak ortasında aşka geldi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2021, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1