OYUNCU YILMAZ ERDOĞAN'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ! YANGIN MAĞDURLARI İÇİN SEFERBER OLDU

Muğla'nın birçok bölgesinde 1 haftayı aşkın süredir devam eden yangınlarda mağdur olan insanlara pek çok bölgeden yardım geliyor. Ünlü sanatçı Yılmaz Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda toplanan yardımları kısa sürede ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaklar

OYUNCU YILMAZ ERDOĞAN'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ! YANGIN MAĞDURLARI İÇİN SEFERBER OLDU

Muğla'da geçtiğimiz hafta başlayan ve hala bazı bölgelerinde devam eden orman yangınları nedeniyle mağdur olan vatandaşlara pek çok kesimden destek yağıyor. Destek olan kişilerden bir tanesi de ünlü sanatçı Yılmaz Erdoğan oldu. Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde yaşayan ünlü sanatçı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile düzenledikleri yardım çalışmalarına çok büyük destek geldiğini belirterek, Köyceğiz Döğüşbelen'deki çiftliğinde bulunan depodaki toplanan yardım malzemelerini gösterdi.

İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN YARDIM TOPLUYOR

Yılmaz Erdoğan sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, "İlk günden beri burayı yardım istasyonuna çevirdik. Daha çok yiyecek içecek pratik ihtiyaçları karşılamaya çalışıyorduk. Ama bugün muhteşem şeyler geldi Çeşme'deki kampanyadan. Harika oldu, şimdi bunların hepsini ihtiyaç sahiplerine ihtiyaç noktalarına göndereceğiz" dedi.

"YENİDEN YEŞERTECEĞİZ"

Oyuncu, paylaşımın altında ise, "İlk günden beri yaptığımız yardım çalışmalarına bugün çok büyük bir destek geldi! Berfu - Eser Yenenler, Ezgi Mola, Mustafa Aksakallı'nın önderliğinde Çeşme halkının desteğiyle ve birçok firmanın katılımıyla toplanan malzemeler köyümüze ulaştı. Emeği geçen tüm kardeşlerimize, Köyceğiz halkı adına şükranlarımızı sunarız. Yeniden Yeşerteceğiz" notunu düştü.

Yangın mağdurlarına Yılmaz Erdoğan'dan destek Oyuncu Yılmaz Erdoğan'dan örnek davranış! Yangın mağdurları için seferber oldu

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2021, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1