Pınar Altuğ'u sosyal medyada çıldırtan yorum!

Pınar Altuğ, sosyal medya hesabından eşi ve kızı ile olan fotoğrafını paylaştı. Eşinden 11 yıl önce bugün evlilik teklifi aldığını sevenleriyle paylaşan oyuncu, kötü yorum yapan takipçisine yanıt verdi

Pınar Altuğ'u sosyal medyada çıldırtan yorum!

Pınar Altuğ 12 Nisan 2008'de oyuncu Yağmur Atacan ile evlenmişti. 10 yıldır birlikte olan çiftin, bir de Su adında çocukları oldu.

Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan'ın 11 yıl önce bugün evlilik teklifinde bulunduğunu Instagram hesabından şu sözlerle duyurdu: ''Hani bana 11 sene önce bugün 'Benimle evlenir misin?' demiştin ya, evet, her zaman evet, sonsuza kadar evet! Seni çok seviyorum.''

Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa yapılan kötü yorumlar Pınar Altuğ'u isyan ettirdi. Bir takipçisi Pınar Altuğ'un paylaşımının altına ''Ne güzel işte paranı yiyor'' yazdı. Oyuncu takipçisine şu cevabı verdi: ''Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş...

''Mutlu birlikteliğe rağmen 43 yaşındaki Pınar Altuğ ile 34 yaşındaki Yağmur Atacan'ın arasındaki 9 yaş farkından ve paylaşımlarından dolayı eleştiriler hiç durulmadı. 

Pınar Altuğ, kendisini çirkin bulan ve "Koca karı" diyen takipçisinin yaptığı yorumların ekran alıntısını Instagram hesabından "Ben hanımefendinin derdini anlayamadım, anlayan biri varsa bana anlatabilir mi lütfen?" notuyla paylaşmıştı.

Pınar Altuğ daha önce de bir takı firmasının tanıtımını yapmıştı. Pınar Altuğ'un yüzükleri tanıtmak için verdiği pozda elleri ön plandaydı. Ellerini gören takipçileri, ''Pınar Altuğ'un eli yaşlıların eli gibi'', ''Eline estetik yaptırmayı unutmuşsun'' gibi yorumlarda bulunmuştu.

Pınar Altuğ'un giydiği bu kıyafet olay olmuştu. Bir takipçisi Instagram'da gördüğü elbise için ''Dekolteniz biraz aşağıda, elbise belli ki rahatsız'' diye yazdı. Pınar Altuğ ise şu cevabı verdi: ''Beğenmeyebilirsiniz ona elbet bir şey diyemem ama bütün gece dans ettim, gerçekten çok rahattım"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı