REYHAN KARACA YILLAR SONRA ANLATTI! AŞI KARŞITI BABASI YÜZÜNDEN CANINDAN OLUYORDU

Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan şarkıcı Reyhan Karaca, çocukluğunda babasının aşı karşıtı olmasından dolayı tifo dizanteriyle yakalandığını anlattı. 6 ay hastanede tedavi gördüğü söyleyen Karaca, 'Tüm organlarım dağılm

REYHAN KARACA YILLAR SONRA ANLATTI! AŞI KARŞITI BABASI YÜZÜNDEN CANINDAN OLUYORDU

Gökay Kalaycıoğlu'nun sunumuyla Haberler.com'un bu haftaki konuğu şarkılarıyla adından söz ettiren Reyhan Karaca oldu. Hislerinin çok kuvvetli olduğunu hatta teyze, baba ve kardeşinin öleceğini rüyasında gördüğünü söyleyen şarkıcı, bebekliğinde yaşadığı bir olayı da anlattı.

"HER GECE ASTRAL SEYAHAT YAPTIĞIMI ZANNEDİYORDUM"

Aile üyelerinin öleceğini rüyasında gördüğünü söyleyen şarkıcı, Gökay Kalaycoğlu'nun "Hislerini güçlü oluşuyla ne zaman yüzleştin?" sorusuna "Çocukluğumda. Annem beni öğle uykusuna yatırırdı. Uyuyana kadar lambadan sarkan rengarenk üzüm salkımlarını görürdüm ve öyle uyurdum. Belli ki bir enerji görüyorum. 13-14 yaşlarında her gece astral seyahat yaptığımı zannediyordum. George Michael'la şarkılar dinlerdim. Teyzemin ve babamın öleceğini gördüm. Bazı yakın arkadaşlarımın da başına gelecek kötü olayları görüyorum. 1999 yılına UFO'ların patlayacağını da görmüştüm. İkiz kuleleri de 1 gün önce rüyamda görmüştüm" cevabını verdi.

Reyhan Karaca yıllar sonra anlattı! Aşı karşıtı babasının yüzünden canından oluyordu

"BABAM AŞI YAPTIRMAMIŞ, ÖLÜMDEN DÖNDÜM"

Ünlü şarkıcı, "Hislerinin güçlü olması ya da haberci rüyaları görüyor olmak sana tebliğ mi edildi? Nasıl bir şey yaşadın?" sorusu üzerine de sözlerine şöyle devam etti: "1,5 yaşındayken Tifo dizanteriye yakalandığım için ölümden dönmüşüm. Ölmüşüm de beni diriltmişler. Belki o zaman meleklerle ya da başka bir şeyle temas kurmuş olabilirim. O dönemlerde dizanteri salgını varmış. Babamda aşı karşıtıymış. O yüzden de tifoya yakalanmışım ve 6 ay hastanede kalmışım. Her bana ölecek gözüyle bakıyormuş. İç organlarımın hepsi dağılmış. Doktorun bu geceyi çıkarırsa kurtulur dediği gece havale geçirmişim. Kalbim durmuş ve müdahalelerle kurtarmışlar. Acaba ruhum gitti de başka bir ruh mu geldi bilmiyorum yani."

VİDEONUN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Reyhan Karaca yıllar sonra anlattı! Aşı karşıtı babası yüzünden canından oluyordu

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1