Rüzgar Erkoçlar'ın kardeşi Gül Erkoçlar erkek oldu! ismini Görkem Batu Erkoçlar olarak değiştirdi.

Rüzgar Erkoçlar'ın 2013'te cinsiyet değiştirerek erkek olup magazin gündemine damga vurmuştu. Gündemde yine Erkoçlar var. Ama bu kez Rüzgar değil. Gül Erkoçlar'ın da ağabeyinin izinden gidip cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olduğu ortaya çıktı.

Rüzgar Erkoçlar'ın kardeşi Gül Erkoçlar erkek oldu! ismini Görkem Batu Erkoçlar olarak değiştirdi.

Düğün fotoğraflarında bir erkek dikkati çekiyordu. Her aile fotoğrafında vardı ama kim olduğu bilinmiyordu. Sosyal medya hesaplarına konan fotoğrafta, Rüzgar Erkoçlar, eşi Tuğba Alkoçlar, abla Nur Erkoçlar, anne Sema Erkoçlar etiketlenmişti ama o esrarengiz erkeğin ismi yoktu. Erkoçlar Ailesi’nin küçük kızları Gül ise ortada yoktu.

Yaptığımız araştırmalar sonucu; o esrarengiz erkeğin aslında Gül Erkoçlar olduğu ortaya çıktı. Gül, ağabeyi Rüzgar'dan bir süre sonra, aynı ameliyatı geçirmiş, biyolojik bedenden kurtulmuş, erkek olmuş ve Görkem Batu adını almıştı.

Eskiden iki kız kardeş olan Rüzgar ve Görkem Batu Erkoçlar şimdi hayatlarına iki erkek kardeş olarak devam ediyor. Ailece sürekli bir araya geliyorlar.


Koyu Fenerbahçe taraftarı olan Erkoçlar Ailesi birlikte sık sık maça gidiyordu. Baba Engin Erkoçlar Ekim 2016'da hayatını kaybetti.

Görkem Batu Erkoçlar, özel bir firmada grafik tasarımcı olarak çalışıyor. Bir de kız arkadaşı var.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı