Seda Sayan nikah masasında zirveyi kimselere kaptırmıyor!

Bazı kadın ünlüler erkeklerden daha çapkın. Kimisi 6 kimisi 7 defa evlendi. Seda Sayan'ın da geride eskittiği 7 eş var. Peki bunlar kim dersiniz... İşte sanatçının eski aşkları!

Seda Sayan nikah masasında zirveyi kimselere kaptırmıyor!
SEDA SAYAN'IN İLK İ RIDVAN KILIÇ
Seda Sayan ilk evliliğini 26 yaşında yaptı. İlk eşinin ismi Rıdvan Kılıç'tı... Bir dönem Galatasaray'da da forma giyen eski futbolculardan Rıdvan Kılıç ile yaptığı evlilik jet hızıyla bitti. Mayıs 1987'de evlenen Seda Sayan, aynı yılın Aralık ayında boşandı.

İKİNCİ EŞİ ÜNLÜ BİR İSİM
Rıdvan Kılıç'tan sonra bir başka futbolcu Seda Sayan'ın kalbini fetheder. Seda Sayan'ın fotoğraflarını gördükten sonra ona hayran kalan Sinan Engin her gece soluğu Maksim gazinosunda alır, Seda Sayan'a güller gönderir, ondan aşk şarkıları ister. 1990 yılında Sinan Engin ile evlenen Seda Sayan ikinci eşinden evliliğinden ilk kez hamile kalır.
1 sene sonra Oğulcan'ı dünyaya getiren Seda Sayan, Sinan Engin'in işi nedeni ile Ankara'ya taşınır ve sahnelere ara verir. İkilinin evlilikleri 1995 yılında son bulur. Fotoğraftaki Sayan'ın bu evlilikten olan oğlu Oğulcan...

Sinan Engin ile evliliğini bitirdikten sonra kendini işine adayan Seda Sayan, 1995'te Maksim'de yaptıkları ortak programda Mahsun Kırmızıgül ile tanışır. Seda Sayan Mahsun Kırmızıgül ile 3 yıl süren birliktelik sürdürdü. Prestij Müzik'in battığı dönemlerde ilişkileri de çalkantılı hale dönüşen ikili, olaylı ve medyatik bir şekilde ayrıldı.

MOTOR KURYESİNE 3. DAKİKADA EVLENME TEKLİF ETTİ
Seda Sayan'ın hayatındaki en tuhaf evliliklerinden biri bu... Arkadaşları ile Etiler'de turlayan Seda Sayan'ın arabasına kırmızı ışıkta bir motor kurye yanaşır. Motordaki genç ile göz göze geldikten sonra Seda Sayan, kuryenin motorunu sağa çekmesini ister. Kırmızı ışık sayesinde tanışan çift, Seda Sayan'ın tanışmanın 3. dakikasında Soner Yapacık'a evlenme teklif etmesinin ardından 25 Ağustos 1998'de nikah kıyarlar. Soner Yapacık'ın memleketi olan Karadeniz Ereğli'de gizlice evlenen ikilinin evlilikleri fazla sürmez ve kısa bir süre sonra Seda Sayan'ın bu evliliği de son bulur.

Soner Yapacık'tan boşanan Seda Sayan 2000 yılının nisan ayında sürpriz bir kararla iş insanı Tuncay Kıratlı ile evlendi. Tuncay Kıratlı'nın kuzeni olan Alp Başaran ile daha önceden nişanlanan Seda Sayan'ın bu evliliği büyük bir tepki çekmişti. Nikah masasına 4. kez oturan Seda Sayan'ın bu evliliği de çok kısa sürdü.

HAKAN ŞÜKÜR'ÜN KARDEŞİYLE EVLENDİ
Seda Sayan'ın 3. futbolcu eşi olan Gökhan Şükür ile tanışması Sedat Paker sayesinde olur. Sedat Peker ile tanışıklı olan Gökhan Şükür, Peker'in verdiği davetlerde sık sık karşılaşırlar. Gökhan Şükür bir dönem Galatasaray'ın alt yapısında oynadıktan sonra Bakırköyspor'da forma giymiş ardından birkaç takım dolaşıp futbolu bırakmıştı. Ailesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen Seda Sayan ile gizlice nikah kıyan Gökhan Şükür, Sayan ile 13 ay evli kalabildi. Gizlice evlenen çift 2005 yılında yine gizlice boşandı.

Seda Sayan'ın sabah programına davet ettiği ve o günden sonra her hafta programına çağırdığı Nihat Doğan ile olan aşkı "reyting" uğruna bir ilişki olarak yorumlandı. Tüm bu iddialara rağmen birlikteliklerini sürdüren ve birbirlerini gerçekten çok sevdiklerini söyleyen ikili, nişanlılık nikah masasında sonlanmadan ayrıldılar.

NİHAT'I BIRAKTI ONUR'LA EVLENDİ
Seda Sayan, Nihat Doğan ile olan birlikteliğini sonlandırdıktan sonra sürpriz bir nikaha daha imza attı. Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan'la 1 Şubat 2008 tarihinde Çırağan Sarayı'nda evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşandı.

Seda Sayan 8. evliliğe doğru giden 6 yıldır birlikte olduğu Erkan Çelik'ten de geçen yıl ani bir kararla ayrıldı.

3 AYLIK AŞKI TAKİPÇİ BİTİRDİ
Seda Sayan (55) daha sonra aşk yaşadığı galerici Murat Karabova'dan da ayrıldı. Ayrılığa Seda Sayan'a,Instagram'daki bir takipçisinin yazdığı mesaj neden oldu. Mesajda şu yazıyordu: ''Aşık olduğunuz adamın eski eşinin Facebook sayfasına girin. Gerçekleri görürsünüz. Onlar birlikte. Dikkat edin, benden uyarması.''Seda Sayan takipçinin uyarısı üzerine hemen bir araştırma yaptı. Murat Karabova'yı arayarak ilişkiyi daha fazla devam ettirmek istemediğini söyledi.

Seda Sayan'ın adı en son futbolcu menajeri Ali Güven ile anılmıştı. İki taraf da bu iddiayı yalanlamıştı.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı