Serdar Ortaç'ın açıklaması yürekleri dağladı

Kardeşi Yoğun Bakımda Olan Serdar Ortaç: Sürekli Ağlıyorum

Serdar Ortaç'ın açıklaması yürekleri dağladıSerdar Ortaç önceki akşam KKTCde sahneye çıktı. Pop yıldızı konserden önce duygusal açıklamalar yaptı. 4 ay önce hastaneye kaldırılan Serkan Ortaçın sağlık durumu hakkında konuşan Ortaç, Perişanız dedi.Özel hayatı hakkında samimi açıklamalar yapan Serdar Ortaç, şunları söyledi: Kardeşim Serkan enfeksiyon nedeniyle 4 ay önce hastaneye kaldırıldı. Günlerce yoğun bakımdan çıkamadı. Az daha kaybediyorduk. Kimseye belli etmedim, ama hayatımda uzun zamandır hiç bu kadar ağlamadım. En son 1998de hastalık nedeniyle sol gözüm kapandığında, 2012de ise babam Mehmet Ortaçı kaybettiğimizde bu kadar çok ağladım.

Serkan şu an fizik tedavi görüyor. Bakışları düzeldi, bizi anlıyor. Ama hala bekliyoruz. İki evladı var. Allah onlara bağışladı. Annem ve ben perişanız. Serkan için tüm olanaklarımı seferber ettim. Ama inanır mısınız, hala çok üzgünüm. Sürekli ağlıyorum. 

Kardeşimin sağlık durumu iyiyken işlerimin yoğunluğu nedeniyle ona vakit ayıramıyordum. ayıramıyordum. Şimdi o kadar pişmanım ki! Niye daha fazla yanında değildim? diye kendimi suçlayıp duruyorum. Herkes ailesine, sevdiklerine zaman ayırsın. Sonra o büyük pişmanlık hiç geçmiyor. İnsanın üzerine çöküyor. 

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı