SETTE KENDİNDEN GEÇEN GONCA VUSLATERİ, KARAVANDA GÖBEK VE KALÇA DANSI YAPTI

Paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen oyuncu Gonca Vuslateri, bu sefer de sahnesini beklerken karavanda dans ettiği anları paylaştı. Videoda göbek ve kalça dansı yapan oyuncu, 'Bu kamu spotu şeklinde büyüyen göbeği sizlerle paylaşmak istedim' yorumunu yaptı.

SETTE KENDİNDEN GEÇEN GONCA VUSLATERİ, KARAVANDA GÖBEK VE KALÇA DANSI YAPTI

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ve açıklamalarla sık sık adından söz ettiren oyuncu Gonca Vuslateri, bu sefer de dans videosuyla adından söz ettirdi. 2 ay önce karavanda dans ettiği anları yayınlayan oyuncu, kendisini eleştirmeyi de ihmal etmedi.

"UZAYDAN GÖRÜLEN BİR GÖBEĞİM OLDU"

Instagram'da 1 milyon takipçisi bulunan Gonca Vuslateri, dans ettiği videosunu "Zorum ben sette ya... Yani prodüksiyon eğer karavana mezdeke koymamışsa bana esiyor yukardan yukardan. Belki de aşağıdan... Bahadır'ın eşi beni İtalyan menüsüyle donattığından uzaydan görülen bir göbeğim oldu. Bu kamu spotu şeklinde büyüyen göbeği sizlerle paylaşmak istedim. Ve korkunç dans etmem, dans etme isteğime mani olamıyor. Sette can sıkıntısı ve bekleme çözümlerine birebir. Hala gülüyorum bir de çiçekli don çıkmış mı o pijamadan" notunu yazdı.

Sette kendinden geçen Gonca Vuslateri, karavanda göbek ve kalça dansı yaptı

Gonca Vuslateri'nin paylaşımına sessiz kalamayan Ayşe Özyılmazel ve Damla Sönmez de kalp ve gülen yüz emojileri koydu.

Sette kendinden geçen Gonca Vuslateri, karavanda göbek ve kalça dansı yaptı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2021, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1