SETTE KRİZ ÇIKARDIĞI KONUŞULAN ESRA BİLGİÇ, İSYAN ETTİ: BU YAPILAN HAKSIZLIK, İTİBAR ETMEYİN

Pakistan'daki bir markanın reklam yüzü olan oyuncu Esra Bilgiç'in çekimlerde istediği marka vitamin takviyesi alınmadığı için kriz çıkardığı ileri sürüldü. Bütün çalışanları saatlerce soğukta beklettiği söylenen oyuncu, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak hakkı

SETTE KRİZ ÇIKARDIĞI KONUŞULAN ESRA BİLGİÇ, İSYAN ETTİ: BU YAPILAN HAKSIZLIK, İTİBAR ETMEYİN

Ramo dizisindeki rolüyle yıldızı parlayan ve şimdilerde Kanunsuz Topraklar dizisinde başrol oynayan Esra Bilgiç'in 5 gün süren reklam çekiminde kaprisleriyle ekibe zor anlar yaşattığı ileri sürüldü. Hakkındaki iddialarla kısa sürede gündem olan oyuncu, sessizliğini bozdu.

İSTEDİĞİ VİTAMİNLER GELMEYİNCE SETE ÇIKMADI

Takvim'de yer alan habere göre, kısa sürede dünya çapında ünlenen oyuncu, Pakistan'daki bir markanın reklam yüzü oldu. Çekimleri 5 gün boyunca İstanbul'da gerçekleştirilen reklamlarda güzel oyuncunun kaprisleriyle herkesi bunalttığı ileri sürüldü. Çekimlerin son gününde vitamin takviyesi isteyen oyuncu, karavanına bırakılan vitaminlerin istediği marka olmadığını görünce isyan çıkardığı "Vitamin gelmeden sete çıkmam" resti çektiği de iddia edildi.

"ÇAMUR AT İZİN KALSIN"

Set çalışanlarını saatlerce soğukta beklettiği konuşulan Esra Bilgiç'ten hakkındaki iddialara cevap gecikmedi. Instagram hesabından paylaşım yapan oyuncu "Çamur at izi kalsın. Çok ayıp. Bu yapılan haksızlık. Rica ederim çıkan haberlere itibar etmeyin" dedi.

Sette kriz çıkardığı konuşulan Esra Bilgiç, isyan etti: Bu yapılan haksızlık, itibar etmeyinSette kriz çıkardığı konuşulan Esra Bilgiç, isyan etti: Bu yapılan haksızlık, itibar etmeyinSette kriz çıkardığı konuşulan Esra Bilgiç, isyan etti: Bu yapılan haksızlık, itibar etmeyinSette kriz çıkardığı konuşulan Esra Bilgiç, isyan etti: Bu yapılan haksızlık, itibar etmeyin Sette kriz çıkardığı konuşulan Esra Bilgiç, isyan etti: Bu yapılan haksızlık, itibar etmeyin

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2021, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1