Şeyma Subaşı'nın yakın arkadaşı boşanıyor

1 yıl evli kaldığı Acun Ilıcalı’dan 1.5 ay önce boşanan Şeyma Subaşı'nın yakın arkadaşı Elisabeth Mas'in 1.5 yıllık evliliği bitti. Elisabeth Mas biten evliliğinin ardından çıkan dedikodulara sosyal medya hesabından cevap verdi.

Şeyma Subaşı'nın yakın arkadaşı boşanıyor

İspanyol tasarımcı Elisabeth Mas, 2017’de iş insanı Caner Karaloğlu ile evlenip İstanbul’a yerleşti. Çiftin kızları Mia 3 yaşında.

Moda markası ‘Bless The Mess’i yaratan, ‘Miss Mass Blog’daki yazılarıyla dikkat çeken Elisabeth adını Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı ile duyurdu.

İkilinin ‘Burning Man Festivali’ndeki eğlenceleri, Amerika seyahatleri, en son Meksika-Tulum’daki tatilleri sosyal medyada dikkat çekti. Elisabeth ile Caner Karaloğlu eylül ayında evliliklerini bitirme kararı aldı. Ayrılığa ihanetin neden olduğu ileri sürüldü.

Elisabeth Mas art arda patlak veren iddialar üzerine şu açıklamayı yaptı:

“Caner ile evliliğimizi düzeltilemeyecek sebeplerden dolayı sonlandırıyoruz. Ortalıkta dönen dedikodulardan dolayı açıklama yapma ihtiyacı duydum. Bu sürece benim tarafımdan üçüncü bir kişi dahil olmamıştır.

Hayatımda hiçbir zaman uyuşturucu da kullanmadım. Sağlıklı bir insanım. Bu hayatta kızım Mia’ya sahip olduğum için de çok mutluyum.”

Ayrılık kararının ardından eşiyle yaşadığı Rumelihisarı’ndaki süper lüks dairesini boşaltan Elisabeth, İstanbul’da yaşamaya devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul