Şeyma Subaşı’nın küvet pozu sosyal medyayı salladı!

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı ile olan evliliğini sonlandırdıktan kısa bir süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı yaptığı her olayla gündeme gelmeye devam ediyor.

Şeyma Subaşı’nın küvet pozu sosyal medyayı salladı!

Sosyal medyada her paylaşımı ile olay olmaya devam eden Şeyma Subaşı’nın son paylaşımı yine viral oldu. Subaşı, kuvet pozuyla Instagram’ı sallarken takipçilerinden de yorumlar gecikmedi.

Şeyma Subaşı ile ilgili son dakika olayları yaşanmaya devam ediyor. Sosyal medyada yaptığı her olayla gündem yaratan ve magazin gündemini uzun bir süredir meşgul etmeye devam eden Subaşı, geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı'ndan boşandıktan kısa bir süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sosyal medyada oldukça aktif bir kullanım sağlayan Subaşı yaptığı paylaşımlarla magazin gündeminde yer bulmaya devam ediyor. Son olarak küvet içindeki bir pozu olay olan Subaşı'na takipçileri tarafından yorum gelmeye devam ediyor.

Her adımı merak edilen sosyetik güzel son olarak küvetin içinde çekildiği fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Bazı takipçileri, "Nedir bu küvet modası anlamıyorum?" diye sorarken bazı takipçileri de, "Hayat sana güzel Şeyma" şeklinde yorumlarda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı