SHAKİRA PARKTA UĞRADIĞI YABAN DOMUZLARININ SALDIRISINI AĞLAYA AĞLAYA ANLATTI

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, oğluyla parkta yürürken çantasını almaya çalışan yaban domuzlarının saldırısına uğradı. Şarkıcı, o anları gözyaşları içinde sosyal medya hesabından paylaştı.

SHAKİRA PARKTA UĞRADIĞI YABAN DOMUZLARININ SALDIRISINI AĞLAYA AĞLAYA ANLATTI

44 yaşındaki iki çocuk annesi şarkıcı Shakira, oğlu Milan ile Barcelona'daki bir parkta yürürken korkunç bir saldırıya uğradı. İki yaban domuzunun saldırısına uğrayan şarkıcı, korku dolu anları gözyaşları içinde anlattı.

YARA ALMADAN KURTULDULAR

Shakira, 70 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından domuzlar tarafından alınmaya çalışırken parçalanan çantasını göstererek "İçinde cep telefonumun da bulunduğu çantamı alıp ormana doğru kaçmaya başladılar. Çantadaki her şeyi berbat ettiler" dedi. Ünlü şarkıcının ağlamaklı bir tonda konuştuğu ve zaman zaman sesinin titrediği de dikkat çekti. Saldırıda her ne kadar Shakira'nın çantası ve telefonu zarar görse de kendisi ve oğlu Milan herhangi bir yara almadı.

Shakira parkta yaban domuzlarının saldırısına uğradı! Başına geleni ağlaya ağlaya anlattıShakira parkta yaban domuzlarının saldırısına uğradı! Başına geleni ağlaya ağlaya anlattı Shakira parkta uğradığı yaban domuzlarının saldırısını ağlaya ağlaya anlattı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1