SİMGE SAĞIN BİKİNİLİ POZLARINI PAYLAŞTI, TAKİPÇİLERİ BÜYÜLENDİ!

Son dönemde çıkardığı şarkılarla büyük bir hayran kitlesine kavuşan Simge Sağın, konser maratonundan fırsat buldukça tatil pozlarını paylaşmayı ihmal etmiyor. Son olarak tekne turunda çektirdiği bikinili fotoğraflarla dikkat çeken 39 yaşındaki şarkıcının bu pozları, tak

SİMGE SAĞIN BİKİNİLİ POZLARINI PAYLAŞTI, TAKİPÇİLERİ BÜYÜLENDİ!

Simge Sağın, konser maratonundan fırsat kısa bir tekne turu yaptı. Siyah bikini giyen şarkıcı, çektirdiği fotoğrafları Instagram'dan paylaştı.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Sağın, fit vücudu ve güzelliğiyle kısa sürede binlerce beğeni ve iltifat mesajları aldı. Beş kare yayınlayan şarkıcı, "Yaz" diye yazarak, ateş emojisi koydu.

ARKADAŞLARIYLA POZLARINI DA YAYINLADI

Sağın, daha sonra arkadaşlarıyla çektirdiği kareyi yayınladı. Sağın, daha sonra Instagram'ın hikaye bölümünden yayınladığı pozlarla da dikkat çekti.

İşte Simge Sağın'ın bikinili pozları;

Simge Sağın'ın tekne fotoğrafları nefes kestiSimge Sağın, teknedeki bikinili pozlarıyla takipçilerini mest ettiSimge Sağın, teknedeki bikinili pozlarıyla takipçilerini mest ettiSimge Sağın, teknedeki bikinili pozlarıyla takipçilerini mest ettiSimge Sağın, teknedeki bikinili pozlarıyla takipçilerini mest etti Simge Sağın bikinili pozlarını paylaştı, takipçileri büyülendi! Simge Sağın bikinili pozlarını paylaştı, takipçileri büyülendi!

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2021, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1