SURVİVOR ALL STAR'IN KADROSU ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI! 3 KADIN YARIŞMANIN ADI KONUŞULMAYA BAŞLANDI

Ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor, All Star ile izleyiciyle buluşacak. Yavaş yavaş kadronun belirlediği yarışmaya Barış Murat Yağcı'nun ardından Aleyna Kalaycıoğlu, Gizem Kerimoğlu ve Merve Aydın'ın da kadroya dahil olduğu konuşulmaya başlan

SURVİVOR ALL STAR'IN KADROSU ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI! 3 KADIN YARIŞMANIN ADI KONUŞULMAYA BAŞLANDI

TV8 ekranında yayınlanacak olan Survivor All Star 2022'nin kadrosu oluşmaya başlıyor. Eski sezon yarışmacılarından oluşacak olan kadrodaki ilk yarışmacı Survivor 2020'nin ikincisi Barış Murat Yağcı oldu.

KADIN YARIŞMACILAR BELLİ OLMAYA BAŞLADI

Çekimleri Dominik'te gerçekleştirilen, yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor All Star 2022'nin ikinci yarışmacısının da Aleyna Kalaycıoğlu'nun olduğu ileri sürüldü. Kalaycıoğlu henüz iddia için bir açıklama yapmazken iki yarışmacının daha adı anılmaya başlandı.

Survivor All Star'ın kadrosu şekillenmeye başladı! 3 kadın yarışmanın adı konuşulmaya başlandıAleyna Kalaycıoğlu

İddialara göre Survivor 2016 yılında yarışan Gizem Kerimoğlu ve 2014, 2015, 2018 yıllarında yarışan Merve Aydın All star kadrosunda yer alacak.

Survivor All Star'ın kadrosu şekillenmeye başladı! 3 kadın yarışmanın adı konuşulmaya başlandıGizem KerimoğluSurvivor All Star'ın kadrosu şekillenmeye başladı! 3 kadın yarışmanın adı konuşulmaya başlandıMerve Aydın Survivor All Star'ın kadrosu şekillenmeye başladı! 3 kadın yarışmanın adı konuşulmaya başlandı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2021, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1