SURVİVOR NAGİHAN'DAN İLGİNÇ İTİRAF: KUZENİMLE EVLENMEMEK İÇİN SPORCU OLDUM

Haberler.com sunucusu Gökay Kalaycıoğlu'nun Uçankuş TV'deki cumartesi magazin programına konuk olan Nagihan Karadere ailesi hakkında bilinmeyen bir olayı itiraf etti. Karadere, 'Kuzenimle evlenmemek için sporcu oldum' dedi.

SURVİVOR NAGİHAN'DAN İLGİNÇ İTİRAF: KUZENİMLE EVLENMEMEK İÇİN SPORCU OLDUM

Bir dönem Survivor'da yarışan isimler arasında yer alan ünlü atlet Nagihan Karadere, UçanKuş TV ekranlarında yayınlanan "Cumartesi Magazin" programına konuk oldu. Karadere, canlı yayında Gökay Kalaycıoğlu'na özel hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı.

"İSTEMEDİĞİM BİRİYLE EVLENMEKTEN KORKTUM"

Çocukken kuzeniyle evlenmemek için sporcu olduğunu belirten Nagihan Karadere'nin yaşadığı zorluklar izleyenleri üzdü. Karadere, "Ailemin durumu çok iyi değildi. Bizim bu ailede akraba evliliği çok var. Bir kuzenim geliyor diğer kuzenim gidiyor. İstemediğim biriyle evlenmekten korktum ve sporcu oldum" dedi.

Survivor Nagihan'dan canlı yayında itiraf: Kuzenimle evlenmemek için sporcu oldumSurvivor Nagihan'dan canlı yayında itiraf: Kuzenimle evlenmemek için sporcu oldumSurvivor Nagihan'dan canlı yayında itiraf: Kuzenimle evlenmemek için sporcu oldumSurvivor Nagihan'dan canlı yayında itiraf: Kuzenimle evlenmemek için sporcu oldum Survivor Nagihan'dan ilginç itiraf: Kuzenimle evlenmemek için sporcu oldum

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2021, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1