SURVİVOR ŞAMPİYONU İSMAİL BALABAN, YARIŞMACI İLAYDA ŞEKER İLE EL ELE GÖRÜNTÜLENDİ

Survivor 2021'in şampiyonu İsmail Balaban, yarışmadan tanıdığı İlayda Şeker ile aşk yaşamaya başladı. İkilinin birlikteliği gittikleri eğlence mekanına el ele girmesiyle ortaya çıktı.

SURVİVOR ŞAMPİYONU İSMAİL BALABAN, YARIŞMACI İLAYDA ŞEKER İLE EL ELE GÖRÜNTÜLENDİ

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması Survivor 2021'in şampiyonu İsmail Balaban, annesinin "Yılan" dediği nişanlısı Gamze Atakan ile ayrıldı. Yeni bir ilişkiye yelken açan güreşçi, yeni aşkıyla görüntülendi.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Balaban, Survivor'da birlikte yarıştığı İlayda Şeker ile yarışmadan sonra da görüşmeye başladı. İkilinin arkadaşlığı kısa sürede aşka dönüştü. Yeni ilişkileri hakkında henüz bir açıklama yapmayan ikili, önceki akşam bir eğlence mekanına el ele girdi. Çiftin bu fotoğrafı da kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Survivor şampiyonu İsmail Balaban, yarışmacı İlayda Şeker ile el ele görüntülendi

İlişkisi hakkında henüz bir açıklama yapmayan İsmail Balaban, Instagram hesabından İlayda Şeker ve ikiziyle olan bir fotoğrafını paylaşarak adeta ilişkisini ilan etti.

Survivor şampiyonu İsmail Balaban, yarışmacı İlayda Şeker ile el ele görüntülendi Survivor şampiyonu İsmail Balaban, yarışmacı İlayda Şeker ile el ele görüntülendi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1