Tarkan baba oldu! Pınar Tevetoğlu doğum yaptı! Liya Tevetoğlu dünyaya gözlerini açtı!

Tarkan ile Pınar Tevetoğlu’nun, Liya adını verdikleri kızları Almanya-Moers’deki Bethanien Hastanesi’nde doğdu.

2016 yılında Pınar Dilek ile dünya evine giren Tarkan, baba olacağını Şubat ayında sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile duyurmuştu.

Tarkan mutlu haberi verdiği videosunda; "Bir süredir yazılıp çiziliyor, konuyla ilgili konuşuluyor. Bize de her gün soruyorlar; 'Doğru mu, değil mi?' 'Değil' desek de inanmıyorlar, 'Yok öyle bir şey' desek de inanmıyorlar. Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar. Evet, doğru, baba oluyorum. Doğru. Çok mutluyum. Paylaşmak istedim sizlerle de."

Tarkan baba oldu. Tarkan'ın kızının adı Liya oldu. Liya isminin anlamı nedir?

Türkiye'nin yıldızı megastar Tarkan'ın kızı dünyaya geldi. Geçtiğimiz yıllarda Pınar Tevetoğlu ile dünyaevine giren Tarkan'ın bebekleri dünyaya geldi. Tarkan'ın kızının adı Liya oldu. Tarkan'ın Kızının Adı Neden Liya Oldu? Liya İsminin anlamı nedir?

Türkiye'nin yıldızı megastar Tarkan'ın kızı dünyaya geldi. Geçtiğimiz yıllarda Pınar Tevetoğlu ile dünyaevine giren Tarkan'ın bebekleri dünyaya geldi. 

Tarkan, doğum sancıları başlayan eşi Pınar Tevetoğlu’nu apar topar hastaneye kaldırdı.

Almanya’daki Moers Bethanien Hastanesi’nde gözetim altında tutulan Pınar Tevetoğlu bugün doğum yaptı. Temmuz sonu dünyaya gelmesi beklenen Liya, dünyaya geldi.

Tarkan'ın Kızının Adı Neden Liya Oldu? Liya İsminin anlamı nedir?

Geçtiğimiz sene Pınar Tevetoğlu ile dünya evine giren Tarkan'ın Liya isminde bir bebekleri oldu. Peki Tarkan kızlarının adını neden Liya koydu? Liya'nın anlamı nedir?

Liya isminin anlamı "Sabrın en güzeli", Liya bir kız ismidir ve arapça kökenlidir.

Peki Liya Kuranda Geçiyor mu?

Liya ismi Arapça kökenli olmasına rağmen Kuran'da geçmiyor.

Liya Kız İsminin Dini Bir Anlamı Var mı?

Liya kız isminin dini bir anlamına henüz rastlanmamıştır. Ancak bir ismin güzel bir isim olması yada kötü bir isim olması, Kuran’da geçip geçmemesi ile alakalı değildir. Nice kötü isimler var ki Kuran’da geçer (örneğin Firavun, Nemrut vb) ve nice güzel isimler var ki Kuran’da geçmez (örneğin Fatma, Hasan, Hüseyin vb.).

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2018, 00:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı