Tarkan'dan eşi Pınar'a romantik doğum günü mesajı!

Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu'nun yeni yaşını Instagram'da kutladı. Birlikte çekildikleri fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Tarkan fotoğrafın altına şu notu düştü: "İyi ki doğdun can Pınar'ım. Sağlıkla, mutlulukla, aşkla daha nice güzel yıllara hep birlikte yürüyelim inşallah... Seni seviyorum"

Tarkan'dan eşi Pınar'a romantik doğum günü mesajı!

Tarkan, kızının annesi Pınar Tevetoğlu'nun doğum gününü, duygusal notla paylaştığı fotoğrafla kutladı.

Milyonların sevgilisi Tarkan eşina olan aşkını her fırsatta dile getiriyor. Kızları Liya'yı kucaklarına alan Tarkan- Pınar çiftinden aşk dolu poz geldi.

Geçtiğimiz günlerde kızı Liya'yı kucağına olan Megastar Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu'na büyük bir jest yapıyor. Son olarak eşinin rahat etmesi hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan Megastar Pınar Tevetoğlu'na emzirme koçu tutmuştu.

Eşi Pınar Tevetoğlu'na olan sevgisi ve ilgisi hayranları tarafından büyük takdir alan Tarkan'dan eşi için bir güzel hareket daha geldi. Tarkan eşi Pınar Tevetoğlu'nun doğum gününü, romantik bir paylaşımla kutladı. Tarkan, kızı Liya'nın annesine, "İyi ki doğdun can Pınarım. Sağlıkla, mutlulukla, aşkla daha nice güzel yıllara hep birlikte yürüyelim inşallah... Seni seviyorum? Happy birthday my love..." notuyla duygusal paylaşım yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı