Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen'in aşk dolu fotoğrafları!

Oyuncu Tuba Büyüküstün ile sevgilisi Umut Evirgen geçen hafta İtalya’da yaşayan arkadaşı, fotoğraf sanatçısı Merve Hasman’ın yanına gitti.

Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen'in aşk dolu fotoğrafları!

Aşıklar Toskana’da tatil yaparken Merve Hasman da onlara hem rehberlik yapıyor hem de Forte dei Marmi’nin en güzel yerlerinde romantik fotoğraflarını çekiyormuş. Tuba’nın tek çekilen fotoğrafları moda dergisinde yayınlanacak.

Oyuncu Leyla Feray ile meslektaşı Serhat Teoman geçen ay birlikteliklerinin üçüncü yılına girdi. Serhat daha önce Leyla’ya evlilik teklifi yapmış, Leyla “Çok erken, zamana ihtiyacım var” diye teklifi kabul etmemişti. Serhat, birlikteliklerinin üçüncü yılına girdikleri gün, sevgilisine bir daha evlenme teklifi etmiş. Leyla da “Her şey böyle güzel giderse dördüncü yıldönümümüzde nişan yüzüğünü takarız” diye söz vermiş.

Geçen yılın en beğenilen dizisi ‘Vatanım Sensin’de ‘Dağıstanlı’ karakterini canlandıran Ufuk

Bayraktar geçen hafta sahibi olduğu Cihangir’deki Firuzağa Kahvesi’nde komşusu olan kafenin sahibinin saldırısına uğradı. Kahvenin masalarını kendi bölgesine taştığını bahane eden komşunun sözlü saldırısı büyük arbedeye sebep oldu. Daha önce de bu iki komşu arasında aynı sebepten kavga çıktığı biliniyor.

Beşiktaş Kulübü Yöneticisi Hakan Kalkavan’ın BJK TV’de program yapan kızı Hazal Kalkavan Karahan, Beşiktaş kulübü içinde olup biten her şeyi sansürsüz olarak anlatan bir kitap yazıyor. Kağıt Yayınevi’nin sahibi Sercan Gördüm ile bu hafta anlaşmayı imzalayan Hazal Kalkavan’ın kitabı eylül sonunda piyasaya çıkacak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı