TÜRKAN ŞORAY, 20 KİLO VERİP, ESTETİK YAPTIRDIKTAN SONRA RESMEN BAŞKA BİRİ OLDU

Yeşilçam'ın usta sanatçısı Türkay Şoray da estetik yaptıranlar kervanına dahil oldu. Yüzüne Fransız askısı yaptıran ve fazla kilolarından kurtulan Şoray, adeta başka birine döndü.

TÜRKAN ŞORAY, 20 KİLO VERİP, ESTETİK YAPTIRDIKTAN SONRA RESMEN BAŞKA BİRİ OLDU

76 yaşındaki efsane oyuncu Türkan Şoray, 20 kilo vererek fazlalıklarından kurtuldu. Zayıfladıktan sonra bir de estetik operasyon geçiren sanatçının son hali ortaya çıktı.

BAMBAŞKA BİRİNE DÖNDÜ

Katıldığı bir davette görüntülenen sanatçının zayıflığının yanı sıra yüzüne yaptırdığı Fransız askısı operasyonu dikkat çekti. Kilolarını verdikten sonra bambaşka birine dönüşen Şoray'ı gören hayranları "Bir deri bir kemik kalmışsın" yorumunda bulundu.

İşte Türkan Şoray'ın son hali:

20 kilo vererek estetik yaptıran Türkan Şoray, bambaşka biri oldu20 kilo vererek estetik yaptıran Türkan Şoray, bambaşka biri oldu20 kilo vererek estetik yaptıran Türkan Şoray, bambaşka biri oldu20 kilo vererek estetik yaptıran Türkan Şoray, bambaşka biri oldu20 kilo vererek estetik yaptıran Türkan Şoray, bambaşka biri oldu20 kilo vererek estetik yaptıran Türkan Şoray, bambaşka biri oldu Türkan Şoray, 20 kilo verip, estetik yaptırdıktan sonra resmen başka biri oldu

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2021, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1