ÜNLÜ ÇİFTTEN KÖTÜ HABER! BİR KEZ DAHA AYRILDILAR

Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu cephesinde neler oluyor? Ünlü çift, bir kez daha mı ayrıldı? İşte detaylar...

ÜNLÜ ÇİFTTEN KÖTÜ HABER! BİR KEZ DAHA AYRILDILAR

2012'de Best Model birincisi olduktan sonra oyunculuğa adım atan Berk Atan ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu hakkındaki aşk söylentileri doğru çıkmıştı. Çift, sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini ilan etmişti.

Yaz sezonunu Çeşme'de geçiren çiftten Atan, sevgilisine evlenme teklifi etmiş, 'evet' yanıtını veren Selin Yağcıoğlu da tektaşını parmağına takmıştı.

ÇALKANTILI İLİŞKİ...

Ancak çiftten ayrılık haberi geldi. Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu, sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklama ile aşklarını noktaladıklarını duyurdu.

İkilinin bu ayrılığı ise uzun sürmedi. Atan, geçtiğimiz eylül ayında Yağcıoğlu ile aralarındaki buzları eritti. Çift, Atan'ın 30. yaş gününde bir araya geldi. Sevgilisine doğum günü partisi düzenleyen Yağcıoğlu, o anları da sosyal medya hesabından paylaştı.

Habertürk'ten Aytekin Teker'in haberine göre; Atan ve Yağcıoğlu'nun ikinci kez ayrıldığı iddia edildi. İkilinin fotoğraflarını silmesi ve birbirini takip etmeyi bırakması da iddiaları güçlendirdi.

Ünlü çiftten kötü haber! Bir kez daha ayrıldılar Ünlü çiftten kötü haber! Bir kez daha ayrıldılar Ünlü çiftten kötü haber! Bir kez daha ayrıldılar Ünlü çiftten kötü haber! Bir kez daha ayrıldılar Ünlü çiftten kötü haber! Bir kez daha ayrıldılar

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2021, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1