Ünlü oyuncunun işitme engelli sevgilisi camdan atlayarak intihar etti!

Barışmak için Yeşim Gül’ün evine giden Peçen sevgilisini ikna edemeyince cam atlayarak intihar etti.

Ünlü oyuncunun işitme engelli sevgilisi camdan atlayarak intihar etti!

Edinilen son dakika bilgisine göre, barışmak için Gül'ün evine giden Peçen, tartışma sonrası pencereden atlayarak canına kıydı. Ünlü oyuncu Yeşim Gül, kendisinden 25 yaş küçük işitme engelli sevgilisi Serdar Peçen'e iddiaya göre kredi çektirdi. Kredi borcunu ödeyemeyen engelli genç, bir de üstüne Gül tarafından terk edildi.

CAMDAN ATLAYARAK İNTİHAR ETTİ

Edinilen son dakika bilgisine göre, barışmak için Gül'ün evine giden Peçen, tartışma sonrası pencereden atlayarak canına kıydı.


SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Sevgilisinin kendisinden ayrılmasını hazmedemeyen Serdar Peçen, geçtiğimiz cuma günü konuşmak için ünlü oyuncunun Beşiktaş'taki evine gitti. Sevgilisini barışmaya ikna edemeyen genç adam, pencereden atlayarak intihar etti. Gül, polis ekiplerini çağırarak durumu bildirdi. Gencin ölümüyle ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatıldı.


'ÖLÜMÜNE SEBEP OLDU'

Serdar Peçen'in ailesi ise SABAH'a açıklama yaptı. Genç oyuncunun ağabeyi, "Kardeşim işitme engelliydi. Dizilerde oyunculuk yapıyordu. Yeşim Gül ile ilişkisi ona iyi geliyordu. Yeşim hanım için kredi çekmişti. Ödeyemedi. Yeşim hanım kardeşime yardım edeceğine bir de onu terk etti. Kardeşimin ölümünden sorumlu olan Yeşim hanımın cezalandırılmasını istiyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı