ÜNLÜ SANATÇI TOLGA YÜCE, YENİ FİLMİ İÇİN KAPADOKYA'YA GİTTİ

Kapadokya'nın İncisi olarak bilinen Garden Inn Cappadocia, film çekimlerine ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. Ünlü Oyuncu ve yönetmen Tolga Yüce de çekim ekibi ile konakladığı Garden Inn o ile ilgili Haberler.com'a yaptığı özel açıklamada Kapadokya'nın tarihi dokusuna hayran

ÜNLÜ SANATÇI TOLGA YÜCE, YENİ FİLMİ İÇİN KAPADOKYA'YA GİTTİ

Ünlü oyuncu Tolga Yüce de yeni filminin afiş ve tanıtım çekimleri için gittiği Kapadokya'da Haberler.com'a özel açıklamalarda bulundu.

"KAPADOKYA'NIN TARİHİNE HAYRAN KALDIK"

Yüce "Anadolu'nun nadide yerleşim yerlerinden biri olan Kapadokya, 60 milyon yıllık bir geçmişe dayanıyor. Büyüleyici atmosferiyle birlikte bugün birbirinden farklı otellerde konaklama imkanına erişeceğiniz, pek çok özellikleriyle ve doğal yapısıyla birlikte harika bir tatilin tadını çıkartacağınız Kapadokya'daGarden Inn Cappadocia işletmecisi değerli dostum Mustafa Erdem ilebölgenin tarihi ve turistik merkezlerine bir kez daha hayran kaldık. Benim için Garden Inn Cappadocia Kapadokya'nın incisidir" dedi.

"KAPADOKYA TURİZM ELÇİSİDİR"

Yüce Vatan'a yaptığı özel açıklamalarda Kapadokya bölgesinde hizmet veren Birge Turizm A.Ş. sahibi, "Kadim dostum Serkan Başar benim için Kapadokya'nın turizm elçisidir. Bilim kültür ve bölge turizmi için Kapadokya'da çalışmalardan dolayı kendilerini kutluyorum. Var ol dostum" ifadelerini kullandı.

Tolga Yüce, Kapadokya çekimlerinde çekim ekibini yalnız bırakmayan iş insanı Yusuf Güzel'e ayrıca teşekkür etti.

Ünlü sanatçı Tolga Yüce, yeni filmi için Kapadokya'ya gittiÜnlü sanatçı Tolga Yüce, yeni filmi için Kapadokya'ya gittiÜnlü sanatçı Tolga Yüce, yeni filmi için Kapadokya'ya gittiÜnlü sanatçı Tolga Yüce, yeni filmi için Kapadokya'ya gitti Ünlü sanatçı Tolga Yüce, yeni filmi için Kapadokya'ya gitti

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1